باید در عمل نشان بدهیم مدعی لیگ برتر تکواندو هستیم

کرمی: مقابل دانشگاه آزاد به بی‌تجربگی خود باختیم/ پیش‌بینی نایب قهرمانی را نکرده بودم

مدیرفنی تیم تکواندوی کلینیک بهبد کرج اظهار داشت: مقابل دانشگاه آزاد مغلوب بی‌تجربگی خود شدیم، اما در جاهایی نیز داوری می‌توانست بهتر عمل کند.

یوسف کرمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص سبک مسابقات جام جهانی تکواندو اظهار داشت: فدراسیون جهانی به دلیل اینکه مدتی تکواندو برای تماشاگر و بیننده کسل‌کننده و راکد شده بود، این سیستم را در کنار مسابقات قدیم گذاشته تا بیننده از تکواندو لذت ببرد و تکواندو نیز از شور و شوق خود نیفتد. درگیری‌ها و بزن بزن‌های مسابقات تکواندو به شیوه جام جهانی باعث شده است بیننده نیز به وجد بیاید و همه از تکواندو لذت ببرند.

مدیرفنی تیم تکواندو کلینیک بهبد کرج در خصوص نایب قهرمانی این تیم در مسابقات لیگ تکواندو عنوان کرد: تیم ما تیم بسیار جوانی بود و همه بازیکنان با جان و دل جنگیدند. قبل از دیدار فینال با اینکه با آنها صحبت کرده بودم باز هم بی‌تجربگی کردند. این مشکل را با صحبت کردن نیز نمی‌توان برطرف کرد و این بچه‌ها باید این شکست را تجربه می‌کردند تا در آینده از آن به نحو احسن استفاده کنند.

وی تأکید کرد: مقابل دانشگاه آزاد مغلوب بی‌تجربگی خود شدیم، اما در جاهایی نیز داوری می‌توانست بهتر عمل کند. داوران در اخطارهای ۵۰-۵۰ به سود دانشگاه آزاد عمل می‌کردند و این موضوع با توجه به نام‌دار بودن این تیم طبیعی نیز بود. متأسفانه این باخت برای ما رقم خورد، اما خیلی می‌توانستیم بهتر از این باشیم.

بیشتر بخوانید: عزیزی: جوانی تیم باعث از دست رفتن عنوان قهرمانی شد

کرمی در پاسخ به این سؤال که پیش از شروع مسابقات پیش‌بینی نایب قهرمانی در نخستین دوره لیگ برتر تکواندو را می‌کرد، گفت: واقعاً نه، اما با توجه به انگیزه‌ای که از بچه‌ها سراغ داشتم همه هم‌قسم شده بودیم. بعد از هم‌قسم شدن بازیکنان، احساس کردم این تیم توانایی کار بزرگ را دارد. بعد از باخت نیز هنوز اعتقاد دارم می‌توانستیم قهرمان شویم اما بی‌تجربگی، احساسی بازی کردن و مشکلات داوری در برخی صحنه‌ها باعث نایب قهرمانی ما شد.

دارنده نشان برنز المپیک آتن در خصوص اینکه تیم کلینیک بهبد کرج در لیگ برتر تکواندو به دنبال چه جایگاهی خواهد بود، خاطر نشان کرد: مدعی بودن در لیگ تکواندو به تلاش بچه‌ها بستگی دارد و به حرف نیست. باید در عمل نشان بدهیم در لیگ نیز مدعی هستیم و همان‌گونه شهرداری ورامین را با بازیکنان ملی‌پوش و قهرمان جهان شکست دادیم، صددرصد در لیگ نیز می‌توانیم کارهای بزرگ را انجام بدهیم. موفقیت در لیگ برتر با توجه به ماراتن چند ماهه آن سخت‌تر از لیگ تکواندو خواهد بود و باید تا چند ماه آماده باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار