بابایی: غفور برنامه‌های ما را به هم ریخت

سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد گفت: پیش‌بینی حضور امیرغفور را کرده بودیم ولی انتظار نداشتیم که او تا این حد تاثیرگذار باشد.

خبرنگار ورزشی ، رامین بابایی در مورد شکست ۳ بر یک تیمش مقابل سایپا در هفته ششم لیگ برتر والیبال گفت: پیش‌بینی ما این بود که بازی قابل قبولی مقابل سایپا انجام دهیم. متاسفانه شب گذشته ۲ بازیکن کلیدی ما دچار مصدومیت شدند و ما نتوانستیم جای آنها را پر کنیم. به همین خاطر سیستم تیم ما کاملا به هم خورد.

وی افزود: سایپا تیم خوبی است و ما پایاپای با این تیم در حال رقابت بودیم، اما در برخی دقایق کم آوردیم و به اصطلاح شیرازه تیم ما از هم پاشید. امیر غفوری نیز یکی از عوامل موفقیت تیم سایپا بود.

سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد گفت: پیش‌بینی حضور امیرغفور را در این بازی کرده بودیم ولی انتظار نداشتیم که او انقدر تاثیرگذار باشد، ما شنیده بودیم که او آسیب دیده ولی همانطور که می‌دانید تیم سایپا مهره‌های زیادی دارد که همه آنها می‌توانند بازی خوبی از خود ارائه کنند.

بابایی خاطرنشان کرد: پیش از این مشکلاتی در باشگاه داشتیم، ولی حدود یک هفته است که همه مشکلات ما برطرف شده و به خوبی در حال تمرین کردن هستیم. متاسفانه قرعه بدی در ابتدای لیگ به ما خورد. علاوه بر این مشکلات تیم ما هم به سختی حل شد، اما در حال حاضر مشکلی نداریم. تنها از تماشاگران خواهش می‌کنم که آستانه تحمل خود را بالا ببرند و صبر داشته باشند.

وی در مورد عملکرد علی نادی در این دیدار گفت: وقوع برخی درگیری‌ها در والیبال عادی است و به نوعی کری‌ بین والیبالیست‌هاست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار