اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

واکنش کلوزه به حضور در مراسم قرعه‌کشی/ روشن شدن سیستم گرمایشی روستوف

بهترین گلزن تاریخ جام جهانی به حضورش در مراسم قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر مسکو واکنش نشان داد.

، به نقل از سایت کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، میروسلاو کلوزه، مهاجم سابق تیم ملی فوتبال آلمان نماینده رسمی فیفا در مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها خواهد بود. مراسمی که ۱۰ آذر ماه سال جاری در پایتخت روسیه برگزار می‌شود.

میروسلاو کلوزه پس از انتخابش به عنوان نماینده فیفا در مراسم قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: بسیار افتخار می‌کنم که پس از پایان دوران فوتبالم هم می‌توانم همچنان بخشی از جام جهانی باشم. خوشحالم که روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ را به همگان معرفی خواهم کرد. ما سال ۲۰۱۴ در برزیل جنگیدیم و قهرمان شدیم.

این مهاجم سابق فوتبال آلمان که اصالت لهستانی دارد در ۴ دوره حضورش در جام‌های جهانی (۲۰۰۲ تا ۲۰۱۴) ۱۶ گل به ثمر رساند.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ مربوط به روشن‌شدن سیستم گرمایشی زمین چمن ورزشگاه ۴۵ هزار نفری شهر روستوف است.

سرویس رسانه‌ای فرمانداری شهر روستوف اعلام کرد که با توجه به شرایط آب و هوایی و اهمیت نگهداری اصولی ورزشگاه، سیستم گرمایشی ورزشگاه تازه‌ساخت این شهر روشن شده است. روستوف یکی از ۱۲ ورزشگاه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است و پس از پایان این رقابت‌ها در اختیار باشگاه روستوف قرار خواهد گرفت. تیمی که سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد  و مدتی قبل به صورت قرضی راهی تیم آمکار شد.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم از جمله ایران در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار