رائول هم وقتی گل نمی‌زد می‌خواست ما را بخورد!

شوستر: تماشای چهره رونالدو زمانی که گل نمی‌زند، جالب است

با وجود بازگشت رئال مادرید به روزهای کسب پیروزی، سرمربی سابق این تیم معتقد است ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها هنوز از وضعیتش راضی نیست.

، برند شوستر می‌گوید که نارضایتی رونالدو از ناکامی‌اش برای گلزنی در این فصل لالیگا، در چهره او موج می‌زند. رونالدو در ۷ بازی‌اش در این فصل لالیگا تنها یک گل – در خانه ختافه – به ثمر رسانده و از این حیث از رقیب آرژانتینی‌اش لیونل مسی که ۱۱ گل زده جا مانده است. او در این ۷ بازی ۴۸ بار توپ را به سمت دروازه رقبا شلیک کرده اما اقبالش در گلزنی به اندازه موفقیتش در لیگ قهرمانان نبوده است، تورنمنتی که در ۴ هفته سپری شده از مرحله گروهی آن، ۶ گل به نام کاپیتان تیم ملی پرتغال ثبت شده است.

نارضایتی رونالدو از ناکامی‌هایش برای گلزنی در لالیگا در پیروزی ۳ بر صفر شنبه شب رئال مادرید برابر لاس‌پالماس کاملاً مشخص بود وقتی پس از به ثمر رسیدن گل سوم تیمش توسط ایسکو که خود او پاس آن را داد، نه در شادی پس از گل شرکت کرد و نه حتی لبخندی بر لب داشت.

شوستر در همین خصوص به نشریه آس گفت که عکس‌العمل رونالدو به ناکامی‌هایش او را یاد رائول گونسالسی می‌اندازد که در رئال تحت هدایت این مرد آلمانی بازی می‌کرد و نمی‌‌توانست گل بزند.

شوستر گفت: زمانی که رونالدو دوباره گل بزند، همه چیز تغییر خواهد کرد. تماشای چهره رونالدو زمانی که گل نمی‌زند جالب است. در زمان مربیگری من هم زمانی که رائول گل نمی‌زد، آن‌قدر ناراحت بود که می‌توانست تو را بخورد! گلزنی کار آنهاست و ما به سایر کارهایی که آنها انجام می‌دهند نگاه نمی‌کنیم. هر سال سطح انتظارات هواداران از آنها برای گلزنی بالا و بالاتر می‌رود.

شوستر یکی از دلایل افت ناکامی رئال مادرید در این فصل را فروش مهره‌های ذخیره کارآمد تیم از جمله آلوارو موارتایی می‌داند که به چلسی منتقل شد، تصمیمی که در دوره مصدومیت بنزما و بیل بیش از هر زمان دیگری تأثیر منفی‌اش را بر عملکرد کهکشانی‌ها گذاشت.

سرمربی آلمانی سابق کهکشانی‌‌ها در فصول ۲۰۰۷-۲۰۰۶ و ۰۸-۲۰۰۷ تأکید کرد: من از اینکه موراتا رئال را ترک کرد بسیار متأسف شدم. وقتی او رفت گفتم که رئال ضرر از فروش او ضرر خواهد کرد. بیل الان مدتی است که نمی‌تواند بازی کند و بنزما هم مصدوم شده است. با این حال زیدان گزینه‌های زیادی دارد. ایسکو واقعاً پیشرفت کرده است و مارکو آسنسیو هم آن گل زیبا را به لاس‌پالماس زد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار