در گفت‌وگو با تسنیم

توفیقی: محکومیت استقلال به خاطر پرونده پروپیچ شایعه است/ مستندات خود را درباره بدهی بازیکنان داخلی تحویل دادیم

معاون ورزشی باشگاه استقلال توضیحاتی در خصوص پرونده بازیکن خارجی پیشین آبی‌پوشان ارائه کرد.

خبرنگار ورزشی ، باشگاه استقلال بیشتر بدهی‌های خود به بازیکنان خارجی را پرداخت کرد و تنها پرونده باقیمانده مربوط به پروپیچ بازیکن اهل کرواسی مانده بود. این بازیکن به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش از استقلال به کمیته انضباطی شکایت کرد. باشگاه استقلال هم به دلیل اینکه پروپیچ یک سال دیگر با استقلال قرارداد داشته و در تمرینات شرکت نکرده، از این بازیکن شکایت کرد. کمیته انضباطی فیفا نیز پرونده را به دادگاه CAS ارجاع داد.

پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت این پرونده و اینکه گفته می‌شود به باشگاه مهلت ۳۰ روزه برای پرداخت مطالبات پروپیچ داده شده است، به تسنیم گفت: این حرف‌ها شایعه بوده و دادگاه CAS رأیی نداده است. روز گذشته (دوشنبه) این دادگاه جلسه‌ای را با حضور قضات خود تشکیل داد و من هم به عنوان نماینده باشگاه استقلال از طریق ویدئو کنفرانس به سؤالات قاضی جواب دادم. وکیل ایتالیایی ما نیز در این جلسه حضور داشت و ارتباط از طریق او صورت گرفت.

وی افزود: جلسه روز گذشته تشکیل شد و چطور ممکن است به این زودی رأی صادر شود؟ ما در مورد عملکردمان توضیحاتی دادیم و منتظر رأی هستیم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در رابطه با پرداخت بدهی بازیکنان داخلی گفت: خوشخبتانه کل مستندات‌مان را تحویل دادیم و قرار است به صورت دسته‌بندی اطلاعات آن را در اختیار هواداران قرار دهیم. هوادار باید در جریان باشد که با چه بازیکنانی کنار آمده‌ایم و چه بازیکنانی با باشگاه کنار نیامدند. ضمن اینکه برای بازیکنانی که کنار نیامدند هم، کارهایی انجام دادیم تا این مشکل حل شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار