هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان

طلسم گل نخوردن آبادانی‌ها شکسته شد/ ملی‌حفاری و دانشگاه آزاد حریفانشان را گلباران کردند

هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان در شرایطی برگزار شد که طلسم گل نخوردن تیم پالایش نفت آبادان شکسته شد.

، هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان امروز(سه شنبه) با برگزاری ۶ دیدار پیگیری شد. این رقابت‌ها در حالی برگزارشد که شاگردان مونا جدیدزاده پس از ۴ هفته گل نخوردن در بازی امروز خود مقابل سیاه جامگان ۴ گل را دریافت کردند و طلسم گل نخوردنشان شکسته شد. اگرچه در پایان این دیدار پالایش نفت آبادان با پیروزی ۸ بر۴ به شهرخودشان بازگشتند.

اما در دیگر بازی مهم امروز دو تیم دانشگاه آزاد و مس رفسنجان به مصاف هم رفتند. بازی که شاگردان شهرزاد مظفر جشنواره گل در آن راه انداختند و با نتیجه ۱۳ بر یک مقابل مسی‌ها به پیروزی رسیدند و جایگاه سوم جدول را به خود اختصاص دادند. تیم ملی‌حفاری نیز با پیروزی ۱۳ بر یک مقابل پیام نور سیرجان دیگر بازی پرگل هفته را به خود اختصاص داد.

نتایج کامل رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان در هفته پنجم به شرح زیر است:

نفت طلاییه  ۲-پویندگان صنعت فجر شیراز ۳

دختران کویر کرمان ۳- بانوان البرز زنجان صفر

شهرداری رشت ۳- استقلال ساری یک

پیام نور سیرجان یک- ملی حفاری اهواز ۱۳

سیا جامگان خراسان رضوی ۴- پالایش نفت آبادان ۸

مس رفسنجان یک- دانشگاه آزاد تهران ۱۳

در پایان هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان تیم پالایش نفت آبادان در صدر جدول رده بندی قرار دارد. حفاری اهواز به دلیل تفاضل گل پایین تر جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است. دانشگاه آزاد، تیم سیاه جامگان، مس رفسنجان، شهرداری رشت، نفت طلاییه، دختران کویر کرمان، فجر شیراز، استقلال ساری، پیام نور سیرجان و بانوان البرز زنجان به ترتیب جایگاه سوم تا دوازدهم جدول رده بندی ر ا در اختیار دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار