قرعه سخت‌مان در جام حذفی را به فال نیک می‌گیریم

ایران‌پوریان: سال‌هاست به‌خاطر مدیرانی که چشم بسته بازیکن گرفتند زجر می‌کشیم/ در تیم ملی دیدی نسبت به من و تراکتورسازی وجود ندارد

مدافع - هافبک تیم تراکتورسازی معتقد است که برخی مدیران پیشین این باشگاه چشم بسته و بدون اطلاع بازیکن گرفته‌اند.

محمد ایران‌پوریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره آخرین وضعیت تیم تراکتورسازی، قرعه‌کشی جام حذفی، لیست بازیکنان تیم ملی و حضور سرخپوشان تبریزی در لیگ قهرمانان آسیا صحبت‌هایی را انجام داده است که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:

تسنیم: از شرایط تراکتورسازی بگو، همه چیز خوب پیش می‌رود؟
بله، خدا را شکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنیم و مصدومان هم خدا را شکر رسیدند. امیدوارم هرچه سریع‌تر بتوانند شرایط بازی کردن را پیدا کنند و به کمک تیم بیایند.

تسنیم: تراکتورسازی قرار است هفته آینده در رقابت‌های جام شهدا بازی کند.
به‌هرحال تصمیم کادر فنی و باشگاه این بود که در مسابقات جام شهدا شرکت کنیم. فکر می‌کنم بازی‌های دوستانه خوبی برای ما باشد، مخصوصاً از این جهت که بازیکنان مصدوم ما تازه به شرایط آرمانی رسیده‌اند و می‌توانیم در این مسابقات جدی کار کنیم.

تسنیم: براساس قرعه جام حذفی در مرحله یک چهارم نهایی باید به مصاف استقلال خوزستان بروید. به‌نظر می‌رسد با قرعه سختی مواجه شدید.
بله، قرعه سختی است. البته به هر تیمی می‌خوردیم سخت بود، چون در جام حذفی شرایط خاصی وجود دارد. باید تمرکز داشته باشیم، چون کم‌ترین اشتباه می‌تواند منجر به حذف از جام حذفی شود. باید جدی باشیم تا به مراحل بالاتر برسیم. بازی مقابل استقلال خوزستان هم قرعه سختی است، چون باید به اهواز برویم و مقابل این تیم بازی کنیم، اما به‌هرحال این قرعه سخت را به فال نیک می‌گیریم.

تسنیم: باز هم لیست تیم ملی اعلام شده و باز هم همان داستان تکراری دعوت نشدنت به تیم ملی. واقعاً چرا هیچ‌وقت به تیم ملی دعوت نمی‌شوی؟!
مطمئناً صحبت کردن در این خصوص کلیشه‌ای شده است و خودم هم آن‌قدر راجع‌به آن صحبت کرده‌ام که خسته شده‌ام. حرف اول و آخر را در تیم ملی کارلوس کی‌روش می‌زند. در این دو سه سال اخیر من همه سعی و تلاشم را کردم که به تیم ملی دعوت شوم، اما دیدی نسبت به من و تراکتورسازی در چند سال اخیر نبود. ان‌شاءالله یک فرصتی داده شود که از نزدیک ما را ببینند. نمی‌دانم دیگر بیشتر از این چه بگویم.

تسنیم: تراکتورسازی در روزهای گذشته هم عملکرد خوبی در پرداخت بدهی‌های خودش داشت و به‌نظر می‌رسد مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا وجود نداشته باشد.
خوشحالم یک مدیری آمده که کارش را خوب بلد است و برای باشگاه زحمت می‌کشد. امیدوارم دیگر از این اتفاقات رخ ندهد که بدون تدبیر بازیکن گرفته شود و آخر سر هم نتوانیم پولش را بدهیم. تک‌تک این بازیکنان آسیب اشتباهات مدیران قبلی و کسانی را می‌خورند که بدون اطلاع و چشم بسته بازیکن جذب کردند. ما الان سال‌هاست زجر می‌کشیم، اما واقعاً صبر و تحمل بازیکنان خیلی زیاد بوده است. ما با بی‌پولی سر کردیم و سختی کشیدیم. از ما که گذشت، همه بچه‌هایی که بودند، این دردها را کشیدند، اما خدا را شکر حالا مدیری آمده که تمام تلاشش را برای جبران اشتباهات گذشته انجام می‌دهد. امیدوارم چنین مدیرانی چندین سال در یک باشگاه بمانند که اثرگذاری خودشان را داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

هواداران نگران نباشند؛ تراکتورسازی مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ندارد

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار