می‌خواهم مطمئن باشم همه چیز سر جای خودش است

کی‌روش: هر کاری که بتوانم برای تیم ملی انجام می‌دهم/ کار دشواری در پیش داریم

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تا زمانی که من سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هستم، هر کاری که بتوانم برای این تیم انجام خواهم داد.

، کارلوس کی‌روش که تیم ملی فوتبال ایران را برای حضور در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ آماده می‌کند، در مورد هدفش از برگزاری دیدار دوستانه مقابل  پاناما که قرار است در تاریخ ۹ نوامبر (۱۸ آبان)‌ در اتریش برگزار شود، گفت: می‌خواهم اطمینان حاصل کنم که همه چیز سر جای خودش است.  

 این دومین رویارویی دو تیم در تاریخ ایران و پاناما به شمار می‌رود. تقابل اول آنها در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۰۴ در ورزشگاه آزادی تهران با تک‌گلی که علی دایی به ثمر رساند، با نتیجه یک بر صفر به سود ایران خاتمه یافته بود.

همچنین این سومین بازی دوستانه ایران در راه آماده‌سازی خود برای حضور در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ است، این در حالی است که پاناما اولین بازی تدارکاتی‌اش در راه آماده‌سازی جام جهانی روسیه را انجام می‌دهد. ایران در رده‌بندی جهانی فیفا در مکان سی‌وچهارم قرار دارد و پاناما جایگاه چهل‌ونهم را به خود اختصاص داده است.

سرمربی پرتغالی ایران که همچنین فشار رساندن ایران به مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۱۸ را روی شانه‌هایش احساس می‌کند، تأکید کرد: کار دشواری در پیش داریم. پیشروی کار ساده‌ای نیست، اما تا زمانی که من سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هستم، هر کاری که بتوانم برای این تیم انجام خواهم داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار