پرافتخارترین تیم‌های لیگ را شکست دادیم

عزیزی: جوانی تیم باعث از دست رفتن عنوان قهرمانی شد/ دیدار شهرداری ورامین انرژی زیادی از ما گرفت

سرمربی تیم کلینیک بهبد کرج گفت: جوان بودن بازیکنان ما در دیدار فینال باعث شد قهرمانی را از دست بدهیم.

محمد عزیزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص برگزاری مسابقات لیگ تکواندو به شیوه جام‌جهانی و شناخت خود از این مسابقات اظهار داشت: در دوره گذشته مسابقات جام‌جهانی در آذربایجان از نزدیک رقابت‌ها را پیگیر بودم و با این شیوه آشنایی داشتم. خوشبختانه برای آشنایی بازیکنان با این سبک از مسابقات نیز  برای اولین بار در ایران لیگ به شیوه جام‌جهانی برگزار شد تا به امید خدا نماینده ایران در مسابقات جهانی ساحل عاج نتیجه خوبی را کسب کند. خوشبختانه با وجود برگزاری نخستین دوره این مسابقات شاهد رقابت‌هایی جذاب و زیبا بودیم که مورد استقبال تماشاگران نیز قرار گرفت.

سرمربی تیم تکواندو کلینیک بهبد کرج در خصوص شگفتی‌سازی این تیم در مرحله نیمه‌نهایی و شکست شهرداری ورامین پرمهره گفت: ۱۷ سال است که تیمداری می‌کنم و همیشه نیز اعتقاد داشتم باید به جوانان با استعدادی که منتظر فرصت هستند، اعتماد کرد. شعار ما برای حضور در مسابقات لیگ تکواندو نیز جوانگرایی بود و با همین نیت در مسابقات حاضر شدیم. در کنار آن سعی کردیم به خوبی رقبای خود را آنالیز کنیم. نباید فراموش کرد در مرحله مقدماتی نیز موفق به شکست دانشگاه آزاد اسلامی شده بودیم و در  مجموع مسابقات تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان لیگ برتر گذشته تکواندو و پرافتخارترین تیم‌های تکواندو ایران را شکست دادیم.

وی تصریح کرد: این عملکرد ما نشان می‌دهد نایب قهرمانی ما اتفاقی نبوده است و برنامه‌ریزی دقیقی برای آن صورت گرفته بود. ما ترکیب خوبی را برای این مسابقات انتخاب کرده بودیم و خودباوری و یکدست بودن تیم بهبد کرج نیز باعث شده بود این نتیجه حاصل شود.

عزیزی در خصوص شکست این تیم در دیدار نهایی مقابل تیم تکواندو دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: دیدار نیمه‌نهایی ما مقابل شهرداری ورامینی بود که دو بازیکن آن رنکینگ‌دار المپیک و بقیه آنها نیز ملی‌پوش بودند. در دیدار با شهرداری ورامین با ۳۰ امتیاز اختلاف این تیم را شکست دادیم و این دیدار انرژی زیادی از بازیکنان ما گرفت تا در دیدار نهایی خسته بودیم. از طرف دیگر بازیکنان دانشگاه آزاد اسلامی باتجربه‌تر بودند و احساس می‌کنم با توجه به اینکه یک بار دانشگاه آزاد را شکست داده بودیم خیلی بازی را دست‌کم گرفتیم و فکر کردیم می‌توانند فینال را نیز پیروز شوند.

سرمربی تیم کلینیک بهبد کرج بیان کرد: جوان بودن بازیکنان ما در دیدار فینال باعث شد قهرمانی را از دست بدهیم اما در این مسابقات دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین و سونیا را که تیم‌های لیگ برتری هستند را با اختلاف شکست دادیم.

وی در خصوص حضور سینا بهرامی و احمد محمدی در ترکیب تیم کلینیک بهبد کرج بعد از بازگشت به ایران وعملکرد آنها اظهار داشت: سینا بهرامی وقتی از آذربایجان بازگشت ۶ ماه از تمرینات دور بود و ما یک ماه او را در تمرینات فشرده قرار دادیم. علی‌رغم اینکه خود او از لحاظ ذهنی آماده نبود اما او را آماده کردیم و به این باور رساندیم که می‌تواند در این مسابقات بازی کند و در مجموع یکی از بازیکنان تاثیرگذار ما بود. احمد محمدی نیز بعد از مصدومیتی که داشت وحواشی اخلاقی که در انتخابی تیم ملی داشت سعی کردیم او را ریکاوری کنیم و محمدی نیز یکی از بازیکنان تاثیرگذار بود. شاید برخی از بازیکنان اختلاف سطح داشتند اما همه تیم ما یکدل وهمدل بودند که به هدفمان رسیدیم.

عزیزی در خصوص اینکه در مسابقات لیگ برتر تکواندو نیز به دنیال حضور روی سکوهای قهرمانی خواهد بود، گفت: به این موضوع امیدوار هستیم و حالا بازیکنان ما با ملی‌پوشان تنه به تنه شدند و درک کردند اختلافی با آنها ندارند.

سرمربی تیم کلینیک بهبد کرج در خصوص نقش یوسف کرمی به عنوان مدیر فنی این تیم ، تصریح کرد: کرمی با توجه به تجربیات خوبی که در مسابقات جام‌جهانی و المپیک داشت حضور تاثیرگذاری کنار ما داشت. حضور کرمی فارغ از بحث فنی از لحاظ روحی و روانی نیز برای ما مفید بود که باید از او تشکر کنم. در بحث فنی نیز بازیکنان استفاده‌های فراوانی از تجربیات او بردند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار