سه امتیاز خارج از خانه را می‌خواهیم

جدیدزاده: به‌دلیل شرایط بد آب‌وهوایی و گرد و خاک تمرین کردن برای بازیکنان سخت است

سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان گفت: تمام تلاش ما این است که سه امتیاز بازی‌های خارج از خانه را به دست بیاوریم.

مونا جدیدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: روند تیم پالایش خوب است و از شاگردانم راضی هستم. با وجود این‌که تمرین تیم کمی با تأخیر برگزار شد اما توانستیم شرایط خوبی را داشته باشیم و بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

وی افزود: در پست‌هایی که مشکل داشتیم بازیکنان خوبی گرفته‌ایم. خوشبختانه در حمله و دفاع تیم خوبی در اختیار داریم. یکی از نقاط قوت تیم ما دروازه‌بان تیم است. حضور فرزانه توسلی در تیم پالایش نفت تأثیر خوبی در تیم ما داشته است. حضور بازیکنانی همچون سارا شیربیگی نیز باعث شده تیم قوت خوبی بگیرد.

سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت ادامه داد: البته ما نیز مشکلاتی داریم، اما سعی کرده‌ایم این مشکلات را حل کنیم. کادر فنی و بازیکنان دست به دست هم داده‌اند تا قهرمانی لیگ را به دست بیاوریم.

جدیدزاده یادآورشد: خوشبختانه در لیگ امسال تیم‌ها آماده هستند و بازی‌های خوبی را در همین چند هفته شاهد بودیم. بازی‌های سخت ما نیز هنوز شروع نشده است و باید خود را برای رویارویی با رقبا آماده کنیم.

وی به بازی این هفته برابر سیاه‌جامگان مشهد اشاره داشت و در این‌ باره گفت: هر بازی سختی خاص خود را دارد. تیم سیاه‌جامگان تیم خوبی است، تعدادی از بازیکنان سپیدرود را نیز به‌خدمت گرفته‌اند. البته تمام تلاش ما این است که سه امتیازهای خارج از خانه را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتسال پالایش نفت اظهار داشت: در شرایطی خود را برای موفقیت و پیروزی در لیگ آماده می‌کنیم که به‌دلیل شرایط بد آب‌وهوایی و گردوخاک زیاد تمرین کردن برای بازیکنان سخت است. اما انگیزه بالای بازیکنان باعث شده تا این شرایط را تحمل کنند و برای قهرمانی بجنگند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار