در مسابقات به شیوه جام‌جهانی اصلا اسم بازیکن مطرح نیست

خلیفه: در جام‌جهانی، تیم دانشگاه آزاد نیستیم، نماینده تکواندو ایرانیم/ قصد تقویت تیم را داریم

سرمربی تیم تکواندو دانشگاه آزاد گفت: در مسابقات جام‌جهانی ساحل عاج دیگر ما دانشگاه آزاد اسلامی نیستیم و نماینده تکواندو ایران هستیم و قصد دفاع از اقتدار تکواندو کشورمان را داریم.

نعمت خلیفه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص برگزاری نخستین دوره مسابقات لیگ تکواندو به شیوه جام‌جهانی اظهار داشت: مسابقات جام‌جهانی چند سال است که در دنیا به این صورت برگزار می‌شود اما برای نخستین بار لیگ تکواندو در ایران به این صورت برگزار شد. نخستین دوره برگزاری این مسابقات تجربه بسیار خوبی بود و با لطف خدا و تلاش بچه‌ها توانستیم به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم تکواندو دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: در مسابقات شاهد پخش شدن ملی‌پوشان در تیم‌های مختلف بودیم و در کنار آن بازیکنان کم ادعا و گمنام به خوبی در این سیستم بازی کردند اما قطعا برای سالیان بعد باید سرمایه‌گذاری بیشتری اتفاق بیفتد تا در جام‌جهانی تکواندو نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

وی در خصوص عملکرد خوب بازیکنان جوان مقابل ملی‌پوشان تیم ملی تکواندو بیان کرد: در مسابقات به شیوه جام‌جهانی اصلا اسم بازیکنان مطرح نیست و برخی فاکتورهای بازیکنان در عملکرد آنها تاثیرگذار است.

خلیفه در پاسخ به این سوال که قرار است با حفظ ترکیب خود در مسابقات جام‌جهانی شرکت کنند یا قصد تقویت تیم دانشگاه آزاد اسلامی را دارد، گفت: قرار است به امید خدا تیم را تقویت کنیم و تغییراتی در ترکیب تیم داشته باشیم. در مسابقات جام‌جهانی ساحل عاج دیگر ما دانشگاه آزاد اسلامی نیستیم و نماینده تکواندو ایران هستیم که قصد دفاع از اقتدار تکواندو کشورمان را داریم. 

سرمربی تیم تکواندو دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص شانس قهرمانی این تیم در مسابقات جام‌جهانی اظهار داشت: توکل ما به خدا است و تلاش خود را نیز برای قهرمانی انجام می‌دهیم و قطعا خدا نیز برکتش را می‌دهد.

وی در پایان با تاکید بر تلاش این تیم برای قهرمانی مسابقات لیگ برتر تکواندو خاطر نشان کرد: مسابقات لیگ برتر از هفته آینده آغاز خواهد شد و قطعا در آن مسابقات نیز نگاه‌مان به تکرار عنوان قهرمانی سال گذشته‌مان است و امیدوار هستیم با تلاش به این مهم برسیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار