AFC به جز برگزاری مسابقه به فکر کیفیت بازی هم باشد

پورغلامی: جریان بازی کاملاً‌ در اختیار ما بود و فقط گل نزدیم/ اردن ۳ بار هم روی دروازه ما خطرساز نشد

سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان مدعی شد تیمش در مصاف با اردن اختیار عمل را در دست داشته و فقط گل نزده است.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فرهاد پورغلامی پس از بازی ایران مقابل اردن در مرحله مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا اظهار داشت: در این بازی بازیکنانم همه تلاش خود را به کار بستند و باید بگویم که جریان این مسابقه به صورت کامل به نفع ایران بود. ما شاهد یک بازی روان و مالکانه از تیم ایران بودیم و فقط گل نزدیم.

وی ادامه داد: دروازه‌بان اردن بهترین بازیکن تیمش بود و فرصت‌های زیادی را از تیم ما گرفت. با احترامی که برای حریف قائلم، اما باید بگویم ایران تیم برتر بازی بود و حیف شد که سه امتیاز را از دست دادیم. در کل جریان بازی، اردن سه بار هم روی دروازه ایران خطرساز نشد.

پورغلامی همچنین تصریح کرد: دو پیشنهاد برای کنفدراسیون فوتبال آسیا دارم. اول اینکه به جز برگزاری مسابقه به فکر کیفیت بازی هم باشند و این موضوع با برگزاری بازی‌ها به صورت یک روز در میان محقق نمی‌شود. حداقل فاصله میان مسابقات باید ۷۲ ساعت باشد، چون در شرایط فعلی و با برگزاری بازی به صورت یک روز در میان، ریسک آسیب‌دیدگی‌ها بیشتر و بیشتر می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان خاطر نشان کرد: پیشنهاد دوم من هم برگزاری مسابقات روز پایانی به صورت همزمان است. در حالی که می‌بینیم براساس برنامه اعلام شده ما در روز آخر ابتدا مقابل فلسطین به میدان می‌رویم و سپس تیم‌های اردن و سوریه با اطلاع از نتیجه بازی ایران به میدان می‌روند. به نظر من این رویه عادلانه نیست و امیدوارم کنفدراسیون فوتبال آسیا نسبت به این دو موضوع تجدیدنظر کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار