اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

روایت چرچسوف از رنگ پیراهن روس‌ها / محدودیت‌های برگزاری بازی آزمایشی در لوژنیکی

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه به رونمایی از پیراهن این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ واکنش نشان داد.

و به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، الکساندر چرچسوف پس از رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال این کشور در این رقابت‌ها توسط شرکت آدیداس، همکار تجاری فیفا گفت: این فرم جدید تأکیدی بر تداوم نسل‌هاست و سنت‌ها در فوتبال بسیار مهم هستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه ادامه داد: امیدوارم طرح جدید لباس‌ها با رنگ شادش به تیم ملی جهت بازی با کیفیت کمک کند و پیام‌آور موفقیت برای ما باشد.

خبر دیگر از روسیه و جام‌ جهانی ۲۰۱۸ روسیه مربوط به محدودیت‌هایی در نخستین بازی آزمایشی ورزشگاه لوژنیکی مسکو به‌عنوان محل برگزاری بازی‌های افتتاحیه و فینال این رقابت‌هاست.

ورزشگاه لوژنیکی مسکو که به قلب تپنده جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه معروف است، روز ۲۰ آبان ماه سال جاری پذیرای دیدار دوستانه روسیه - آرژانتین خواهد بود. این ورزشگاه تاریخی روس‌ها برای اولین بار پس از بازسازی به صورت رسمی در این بازی مورد آزمایش‌های نهایی قرار می‌گیرد.

شهرداری مسکو نیز اعلام کرد که در روز بازی تدارکاتی روسیه - آرژانتین محدودیت‌های ترافیکی گسترده‌ای در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه لوژنیکی ایجاد خواهد شد.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم از جمله ایران در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار