برگزاری نخستین دوره لیگ تکواندو به شیوه جام جهانی

شاگردان خلیفه مسافر جام جهانی شدند

تیم دانشگاه آزاد اسلامی با قهرمانی در نخستین دوره لیگ تکواندو به شیوه جام جهانی نماینده تکواندوی ایران در بیست‌ویکمین دوره مسابقات جام جهانی شد.

خبرنگار ورزشی ، نخستین دوره لیگ تکواندو به شیوه مسابقات جام جهانی (یادواره شهید مدافع حرم روزبه هیلسایی) امروز (دوشنبه) در خانه تکواندو برگزار شد و در پایان تیم تکواندو دانشگاه آزاد به مقام قهرمانی دست یافت.

در دیدار نهایی این مسابقات تیم دانشگاه آزاد اسلامی با برتری ۵۳ بر ۲۹ مقابل کلینیک بهبد کرج ضمن قهرمانی به عنوان نماینده تکواندوی ایران در مسابقات جام جهانی انتخاب شد.

براساس این گزارش، در دیدار رده‌بندی نیز شاگردان مرتضی سلطانی در تیم پاس قوامین در دیداری تماشایی و جذاب با نتیجه ۶۵ بر ۵۳ از سد شهرداری ورامین گذشتند تا به مقام سوم نخستین دوره مسابقات لیگ تکواندو دست یابند.

این رقابت‌ها در مرحله مقدماتی با حضور ۱۵۰ تکواندوکار و در قالب ۱۲ تیم و چهار گروه پیگیری شد و در نهایت چهار تیم دانشگاه آزاد اسلامی، کلینیک بهبد کرج، پاس قوامین و شهرداری ورامین موفق شدند به مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات راه پیدا کنند.

عصر امروز و در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی دو تیم شهرداری ورامین و کلینیک بهبد کرج به مصاف هم رفتند و در میان شگفتی تیم تازه وارد کلینیک بهبد کرج با نتیجه ۵۹ بر ۳۲ از سد شاگردان پیام خانلرخانی در تیم شهرداری ورامین گذشت و به دیدار نهایی راه یافت.

در دومین دیدار نیز تکواندوکاران پاس قوامین و دانشگاه آزاد اسلامی رودرروی یکدیگر قرار گرفتند که شاگردان نعمت خلیفه در دانشگاه آزاد اسلامی با نتیجه ۳۵ بر ۲۶ موفق به شکست پاس قوامین شده و حریف کلینیک بهبد کرج در دیدار نهایی شدند.

با تصمیم فدراسیون تکواندو قهرمان این مسابقات به‌عنوان نماینده تکواندوی ایران در بیست‌ویکمین دوره مسابقات جام جهانی در ساحل عاج حضور خواهد داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار