طاهری برابر مشکلات تنها بود؛

برانکو: بیرانوند برود، سکوها پایین نمی‌آید!

سرمربی پرسپولیس بعد از دیدار دوستانه پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

به گزارش "توپ"، پرسپولیسی ها عصر روز دوشنبه موفق شدند در دیداری دوستانه حریف خود را با گل های پرتعداد شکست دهند. برانکو در پایان این دیدار در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره آخرین شرایط قرمزها، تصریح کرد: اولین تمرین ما که صبح بود و الان هم که بازی کردیم. خیلی راضی هستم و همیشه گفتم مسابقه بهترین تمرین است چون نیاز است که سازماندهی تیمی را حفظ کنید، استارت بزنید، سرعت تان را بیشتر کنید و برگشت داشته باشید و تمرکز بگذارید؛ همه عوامل تمرینات در بازی وجود دارد و همیشه بازی بهتر از تمرین است. بچه ها خوب دویدن و حریف هم بد نبود و ۹۰ دقیقه تمرکزشان را حفظ کردند.


برانکو در واکنش به استعفای طاهری، افزود: من درباره استعفای آقای طاهری امروز شنیدم و خبری در خصوص استعفا و تغیرات نداشتم. نمی توانم نظری بدهم چون  هنوز از باشگاه هیچ خبر رسمی به دست ما نرسیده است و هر چیزی که شنیدم از سمت مطبوعات بوده و نمی توانم نظری بدهم و بگویم دلیل آن چه بوده. این را می دانم که آقای طاهری خیلی گرفتار بودند و مشغله های بسیاری داشتند و به جرات می توانم بگویم خودشان به تنهایی علیه همه تلاش می کرد که مشکلات را حل کند.


سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا با طاهری صحبت کرده، عنوان کرد: نه من اصلا هیچ صحبتی با آقای طاهری نداشتم و تازه امروز به ایران آمدم و آخرین بار بعد از بازی با سایپا با ایشان تماس داشتم بعد از آن آقای طاهری کربلا رفتند و من هم کرواسی بودم و دیگر هیچ ارتباطی با هم نداشتیم.

 

برانکو در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا جدایی طاهری به نفع قرمزپوشان است، گفت: من اینطوری فکر نمی کنم که رفتن ایشان چطور خواهد شد، باید ببینم چه چیزی برای باشگاه بهتر است. واقعیت این است که در سه سال حضور آقای طاهری با هم نتایج درخشانی را کسب کردیم و باشگاه از هر لحاظی پیشرفت داشته و خودم شخصا با ایشان همکاری خوبی داشتم با وجود آنکه مشکلات پیش رویمان را می دانستم.

 

سرمربی قرمزها درباره احتمال جدایی بیرانوند، خاطر نشان کرد: چه کسی گفته بیرانوند اینقدر مطمئن است؟! من با او صحبت کردم و گفتند که نمی روم. این موضوع درست است اما برگردد با او صحبت خواهم کرد تا ببینم چه تصمیمی دارد. اما با من که صحبت کرد گفته که نمی روم. اگر مجبور به رفتن به سربازی است که خب باید برود.


او ادامه داد: بله، من با او صحبت کردم و گفت که می مانم نگفت که می روم. من آن چیزی که او گفت را به شما می گویم و بعد از برگشتش از اردوی تیم ملی دوباره با هم صحبت خواهیم کرد. ایشان همچنان بازیکنان پرسپولیس است و طبیعی است که حداکثر تا جایی که بشود از او استفاده خواهیم کرد.


برانکو در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی کنید که تیم به بیرانوند متکی است، افزود: اصلا چنین بازیکنی وجود ندارد و هیچ بازیکنی مهمتر از باشگاه نیست و باشگاه از همه مهمتر است. اگر بیرانوند بخواهد برود سربازی می رود، فکر می کنید سکو می آید پایین اگر ایشان برود؟!

 

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا به دلیل پیشنهاد تیم ملی کراوسی به این کشور سفر کرده بود، گفت: سفرم به کرواسی ربطی به پیشنهاد تیم ملی کرواسی نداشت.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار