تصمیم باشگاه برای کنار گذاشتن من منطقی بود

بیلیچ: انتظار اخراج از سمت سرمربیگری وستهام را داشتم

سرمربی تازه اخراج شده وستهام تصمیم این باشگاه انگلیسی به کنار گذاشتن وی از سمت سرمربیگری چکش‌ها را منطقی دانست.

، روند ناکامی‌های تیم فوتبال وستهام شنبه شب با شکست خانگی ۴ بر یک این تیم مقابل لیورپول در هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس کامل شد. سران باشگاه وستهام هم که تیم‌شان در فصل جاری تنها دو پیروزی کسب کرده و متحمل ۶ شکست و ۳ تساوی شده، در نهایت بعدازظهر امروز (دوشنبه) حکم اخراج اسلاون بیلیچ، سرمربی کروات خود را امضا کردند.

بیلیچ در واکنش به اخراجش از سمت سرمربیگری چکش‌ها به خبرنگاران گفت: انتظار چنین چیزی را داشتم و حس بدی ندارم. از کار در باشگاه وستهام احساس غرور می‌کنم. ما این فصلِ حیاتی را آن‌طور که باید خوب شروع نکردیم. همانند دیگر باشگاه‌های اروپایی، سرمربی کسی است که تاوان نتایج ضعیف را می‌دهد. به هر حال تصمیم باشگاه در اخراج من منطقی بود. هواداران وستهام هم از همان لحظه ورودم تا به پایان رفتار فوق‌العاده‌ای با من داشتند.

گفته می‌شود دیوید مویس تا پایان فصل هدایت چکش‌ها را برعهده خواهد گرفت. از کادرفنی بیلیچ هم تنها کریس وودز که سابقه حضور در کادرفنی مویس در تیم‌های اورتون و منچستریونایتد را دارد، اخراج نشده و بر اساس گزارش رسانه‌های انگلیسی این بدین معناست که مویس به زودی روی نیمکت وستهام خواهد نشست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار