هیونگ‌مین بهترین بازیکن حال حاضر آسیا است

فاکس اسپورت آسیا: آزمون ثابت کرده می‌تواند خود را با بالاترین سطح فوتبال اروپا وفق دهد

بر اساس گزارش «فاکس اسپورت آسیا» مهاجم گلزن تیم ملی ایران می‌تواند در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی اروپا بازی کند.

، سایت شبکه تلویزیونی «فاکس اسپورتس آسیا» در گزارشی با تیتر « هیونگ‌مین بهترین بازیکن حال حاضر آسیا» به تمجید از مهاجم تیم ملی کره‌ جنوبی پرداخت که تاتنهام شب گذشته (یکشنبه) با تک‌گل وی موفق شد با نتیجه یک بر صفر کریستال‌پالاس را در ورزشگاه ومبلی از پیش‌رو بردارد.

پس از گلزنی مهاجم کره‌ای تاتنهام در بازی شب گذشته، حساب کاربری «لیگ برتر» در شبکه‌ اجتماعی «توئیتر» نوشت که هیونگ‌مین با پشت‌سر گذاشتن پارک‌ جی‌سونگ اکنون با ۲۰ گل زده، بهترین گلزن آسیایی تاریخ این رقابت‌هاست.

در بخش‌هایی از گزارش «فاکس اسپورتس آسیا» آمده است:

«بازیکنان آسیایی زیادی به خصوص ژاپنی‌ها عملکرد خوبی از خود در رقابت‌های بوندس‌لیگا نشان داده‌اند. شینجی کاگاوا اخیراً تبدیل به بهترین گلزن ژاپنی بوندس‌لیگا شد، این در حالی است که گنکی هاراگوچی از ژاپن برای هرتابرلین بازی می‌کند و یویا اوساکو از ژاپن هم در تیم اف‌سی کلن عضویت دارد. در کنار این‌ها قاره آسیا، ستار‌هایی همچون سردار آزمون که برای روبین‌کازان بازی می‌کند، نیز دارد.

بدون شک آزمون باید مهارت‌های خود را در بالاترین سطح فوتبال به نمایش بگذارد، به همین خاطر است که او هماننند سون هیونگ‌مین تیترساز نشده است و در مورد عمر عبدالرحمن نیز این موضوع صدق می‌کند.

سردار آزمون گام دشواری برداشته است. بازی در لیگ روسیه سخت و آموزش فوتبالی موثری برای یک جوان آسیایی است اما جایی نیست که او بخواهد پس از فارغ‌التحصیلی برای طولانی مدت بماند. این مهاجم ۲۲ ساله ثابت کرده که می‌تواند خود را با بالاترین سطح فوتبال باشگاهی اروپا وفق دهد. زمان با این بازیکن جوان است، اما او نیاز به این دارد که به زودی حرکتی بزرگ کند».

در این مقاله همچنین عنوان شده که بازی در ورزشگاه ومبلی مقابل تماشاگران بیشتر با میلیون‌ها ببینده از سراسر جهان باعث شده تا هیونگ‌مین نسبت به همتاهای آسیایی خود در لیگ‌های دیگر بیشتر به چشم بیاید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار