این آقا باید به عملکرد خودش نگاه کند

گل‌محمدی: نفت کنار پارک‌های تهران تمرین می‌کند، جهانیان پاسخگو باشد

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران به انتقاد از عملکرد مالک باشگاه نفت تهران و مشکلات این تیم پرداخت.

، رضا گل‌محمدی، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران در خصوص مشکلات تیم نفت و اینکه گویا مالکیت این باشگاه از جهانیان گرفته شده است، گفت: بر اساس نامه‌ای که به سلحشور، رئیس مجمع باشگاه نفت تهران ارسال کرده‌ایم و بر اساس نامه‌هایی که از سوی فدراسیون، سازمان لیگ و نهاد قضایی مبنی بر عدم انتقال سهام باشگاه نفت ارسال شده است، اعلام کردیم که وزارت نفت را مسئول تمام عملکرد باشگاه می‌دانیم. کمیسیون ماده ۵ با ادامه فعالیت جهانیان به عنوان مالک باشگاه نفت به دلیل عدم اجرای تعهدات، موافقت نکرده است. به همین دلیل از مجمع باشگاه نفت خواسته‌ایم برای تعیین تکلیف وضعیت باشگاه زودتر به ما پاسخ بدهند که امروز جلسه‌ای در همین خصوص برگزار می‌شود.

وی درباره اینکه با شرایط فعلی به نظر می‌رسد باشگاه نفت تهران از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده است، اظهار داشت:در این خصوص مرجع رسمی فدراسیون فوتبال است. من با اطلاعاتی که از سهیل مهدی گرفته‌ام، هنوز مدارکی از سوی باشگاه نفت برای ارسال به AFC به دست مسئولان سازمان لیگ نرسیده اما فدراسیون باید در این خصوص اظهار نظر کند.

گل‌محمدی در واکنش به این مسئله که جهانیان گفته است که اداره کل ورزش و جوانان استان تهران مشکل ایجاد می‌کند و اجازه واگذاری باشگاه را نمی‌دهد، اظهار داشت: نمی‌خواهم مانند دیگران احساسی برخورد کنم، اما بهتر است بگوییم تیم نفت اکنون کجا تمرین می‌کند و بازیکنان چقدر حق و حقوق خود را گرفته‌اند. بازیکنان نفت کنار پارک‌های تهران تمرین می‌کنند.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران  در خصوص اینکه جهانیان اعلام کرده مشکل عدم هزینه برای باشگاه نفت به دلیل عدم صدور مجوز دائمی باشگاه است که اداره کل ورزش و جوانان استان تهران این مجوز را صادر نمی‌کند و از سوی دیگر گفته هزینه‌های زیادی برای نفت کرده است، گفت: بالاخره هزینه کرده‌اند یا نه. این تناقض خودش بهترین پاسخ است. من توجه شما را به تعهد سه بندی که در تعهدنامه بوده، جلب می‌کنم. پرداخت بدهی مالیاتی باشگاه که پرداخت نشده و برای آن نامه گرفته‌اند و پرداخت مالیات را عقب انداخته‌اند. پرداخت تمام دیون مطالبه‌گران باشگاه و پرداخت هزینه‌های ورزشگاه تختی که بیایند و بگویند کدام کار انجام شده است؟ من خودم مجوز موقت باشگاه را صادر کرده‌ام، چرا اکنون باید مخالف باشم؟ این آقا باید به عملکرد خودش نگاه کند و پاسخگو باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار