احضار بیرانوند به کمیته انضباطی پرسپولیس

دروازه‌بان جدایی طلب پرسپولیس بعد از پایان اردوی تیم ملی به کمیته انضباطی این باشگاه دعوت خواهد شد تا در خصوص صحبت‌هایی که طی روزهای اخیر مطرح کرده پاسخگو شود.

به گزارش "توپ"، علیرضا بیرانوند که با حضور در پرسپولیس توانسته به پیراهن شماره یک تیم ملی دست یابد، بعد از یک و نیم فصل بازی در جمع سرخپوشان اکنون سودای جدایی در سر دارد و بارها در گفتگوهای خود آن را مطرح کرده است.


این در شرایطی است که این بازیکن ملی‌پوش قراردادی ۵ ساله با سرخپوشان به امضا رسانده که ۳ و نیم فصل از آن باقی مانده است. بیرانوند مشکلات سربازی را عامل این موضوع عنوان کرده است و خواهان حضور در تیمی نظامی برای برطرف کردن آن شده است. بیرانوند در پایان دیدار برابر سایپا بار دیگر با اشاره به این موضوع که برای آینده‌ی خود نیازمند این است که سربازی خود را پشت سر بگذارد و بتواند با درخشش در تیم ملی به تیمی اروپایی برود بار دیگر به مساله حضورش در تیمی نظامی پرداخت.


اظهارات پی در پی این بازیکن باعث شده تا کمیته انضباطی این باشگاه به دنبال احضار او و توضیح در اینباره باشد. گفته می‌شود بعد از پایان اردوی تیم ملی و در آغاز مجدد لیگ این دروازه‌بان به کمیته انضباطی دعوت خواهد شد تا با بررسی ادعای او در مورد قراردادش با این باشگاه نیز تصمیم‌گیری شود.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار