QPR پوتر و قدوس را با هم می‌خواهد!

یک رسانه انگلیسی از احتمال حضور گراهام پوتر و سامان قدوس، سرمربی و مهاجم ایرانی تیم اوسترساندس سوئد در تیم کوئینز پارک رنجرز خبر داد.

، به نقل از سایت خبری ورزشی هیتس انگلیس، گراهام پوتر، سرمربی ۴۲ ساله انگلیس با سابقه بازی در تیم‌هایی همانند بیرمنگام، استوک سیتی، ساوتهمتون و ... در مدت زمان ۷ سال توانست تیم اوسترساندس سوئد را به بالاترین سطح ممکن برساند. کسب یک جام حذفی سوئد و رساندن اوسترساندس به مرحله گروهی لیگ اروپا با شکست دادن تیم بزرگ گالاتاسرای ترکیه که یک شوک بزرگ بود.

موفقیت گراهام پوتر باعث شد تا به شدت مطرح شود و پس از اندک زمانی باید شاهد حضورش در تیم دیگری باشیم. او در تیم اوسترساندس استعدادهای همانند سامان قدوس،کن سما، فواد باچیرو و جیم هاپکوت را هدایت کرد. پوتر تیم اوسترساندس را با داستان‌های واقعی که ثروت هنگفتی را به ارمغان می‌آورد به سرمنزل مقصود رسانده است. سیستم ۲-۴-۴ پوتر پاداش بزرگی را برای این مربی انگلیسی به همراه داشته است.

در این میان باشگاه کوئیز پارک رنجرز پس از اعلام تمایلش جهت جذب سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی شاید گراهام پوتر را نیز به عنوان سرمربی جدید استخدام کند. این تیم هم‌اکنون با پدرو کاژینیا، سرمربی پرتغالی دستاورد چندانی در چمپیونشیپ انگلیس نداشته و هوداران کوئینز پارک رنجرز این شانس را را دارند تا یک مربی با تجربه کار در فوتبال سوئد را روی نیمکت تیم مورد علاقه‌شان ببینند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار