مقدماتی جوانان آسیا - اردن

پورغلامی: مقابل سوریه به دنبال ۳ امتیاز هستیم/ فاصله یک روز در میان بین مسابقات مناسب نیست

سرمربی تیم ملی جوانان ایران از برنامه ریزی مسابقات مقدماتی آسیا انتقاد کرد.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فرهاد پورغلامی در نشست خبری پیش از آغاز رقابت‌های ایران در مرحله مقدماتی جوانان آسیا در اردن گفت:  دو جلسه تمرین خیلی خوب در اردن داشتیم و با شرایط مختلف امان آشنا شدیم. بازیکنان اشتیاق خوبی برای حضور در این تورنمنت دارند. این چند روز همه تلاش بر این بود که تمرکز بازیکنان را نسبت به مسئولیت و وظایف‌شان افزایش دهیم و ذهن آنها را که یک ذهن مثبت است ارتقا دهیم. قابلیت خوبی داریم که بتوانیم یک بازی خوب و منطقی را انجام دهیم. بازی نخست در برابر سوریه، بازی مهمی است و تلاش می‌کنیم امتیاز کامل را به دست بیاوریم.

وی ادامه داد: اینجا می‌خواهم موضوعی را بیان کنم و امیدوارم در برنامه‌های آتی مورد نظر قرار بگیرد. به نظر من فاصله یک روز در میان بین مسابقات فاصله مناسبی نیست. مسئولین برگزاری کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌بایست هم برگزاری مسابقات و هم کیفیت بازی ها را در نظر بگیرند. بازی با فاصله یک روز در میان، بازیکن را در معرض آسیب دیدگی قرار می‌دهد. بهتر است حداقل فاصله این مسابقات دو روز باشد تا ریکاوری صورت گیرد. من این پیشنهاد را توسط فدراسیون فوتبال و مدیر تیم به کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌دهیم تا در این باره تجدید نظر شود.

پورغلامی خاطرنشان کرد: امروز تماس کوتاهی با رئیس فدراسیون فوتبال داشتیم. ایشان برای تیم آرزوی موفقیت کرد. از وی، دبیرکل فدراسیون، سازمان تیم‌های ملی و کمیته جوانان تشکر می‌کنم. شرایط ما، شرایط خوبی است و اطمینان دارم با موفقیت به ایران برمی‌گردیم.

تسنیم, تیم فوتبال جوانان ایران امروز (شنبه) در نخستین دیدارش در مسابقات مقدماتی آسیا از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در اردن با سوریه دیدار می‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار