سرمربی تیم ملی بوکس از میان اعضای کمیته فنی انتخاب می‌شود

داوری: احدی گزینه اصلی هدایت تیم ملی است/ شاهد کمترین اعتراض در مسابقات قهرمانی کشور بودیم

سرپرست فدراسیون بوکس گفت: احدی گزینه اصلی هدایت تیم ملی است اما باید برنامه‌های او نیز تایید شود که امیدوارم این اتفاق نیز بیفتد.

افشین داوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص برگزاری مسابقات بوکس قهرمانی کشور در سنندج اظهار داشت: مسابقات بوکس قهرمانی کشور برای اولین بار با حضور ۱۹۰ بوکسور برگزار شد و به گفته پیشکسوتان و استخوان خردکرده‌های این رشته برای اولین بار شاهد برگزار مسابقاتی با کمترین اختلاف نظر، دخالت و چالش در برگزاری مسابقات بودیم که در نوع خود بی‌نظیر بود.

وی ادامه داد: برای برگزاری مسابقات نیز اسپانسر گرفتیم  تا با اهدا جوایز انگیزه ورزشکاران را بیشتر کنیم.همچنین باید از زحمات هیئت بوکس کردستان در برگزاری این مسابقات تقدیر و تشکر کنم که با میزبانی قابل قبول و میهمان‌نوازی بی‌نظیر رضایت شرکت‌کنندگان را فراهم کردند. در مسابقات قهرمانی کشور این دوره از لحاظ اسکان، تغذیه، جا به جایی شاهد عملکرد بسیار خوب میزبان بودیم که رضایت همه را فراهم کرده بود. همچنین از ناصر نوری، پدر بوکس ایران تجلیل شد که مورد تایید خود ایشان و اهالی بوکس قرار گرفت. البته برخی اشکالات نیز وجود داشت که باید بررسی شد و با تنبیه و تشویق توامان روبه‌رو شود.

سرپرست فدراسیون بوکس در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد داوری مسابقات بوکس قهرمانی کشور موجب اعتراضات تیم‌ها و شرکت کننده‌ها شده بود، گفت: اتفاقا برای اولین بار در مسابقات بوکس قهرمانی کشور شاهد کمترین اعتراض نسبت به داوری‌ها بودیم و از چالش‌های گذشته نیز خبری نبود. با توجه به عدم بازبینی در داوری مسابقات بوکس شاهد اما و اگرهایی بوده‌ایم اما در این دوره این مسائل بسیار کمتر از گذشته بود و بدون هیچ درگیری مسابقات برگزار شد.

داوری در خصوص وضعیت سرمربی تیم ملی بوکس عنوان کرد: سرمربی تیم ملی بوکس عصر امروز(شنبه) مشخص خواهد شد و کمیته فنی با بررسی گزینه‌ها بهترین تصمیم را می‌گیرد. سرمربی تیم ملی از میان خود اعضای کمیته فنی انتخاب خواهد شد که تلفیقی از پیشکسوتان، قهرمانان و بزرگان این رشته هستند.

وی در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود غیر از احدی گزینه دیگری برای حضور در تیم ملی بوکس وجود ندارد، خاطر نشان کرد: اکبر احدی یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها است. البته گزینه‌های دیگری نیز وجود داشتند که اعلام آمادگی کردند اما برنامه‌ای را ارائه ندادند تا کمیته فنی روی احدی متمرکز شود. با وجودی که احدی گزینه اصلی هدایت تیم ملی است اما باید برنامه‌های او نیز تایید شود که امیدوارم این اتفاق نیز بیفتد.

بیشتر بخوانید : احدی امروز سرمربی تیم ملی بوکس می‌شود؟

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار