کرانچار همچنان تحت حمایت باشگاه سپاهان است

مسئولان باشگاه سپاهان علی‌رغم نتایج ضعیف اخیر این تیم همچنان از کرانچار حمایت می‌کنند.

مسعود تابش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شکست یک بر صفر سپاهان مقابل پیکان، اظهار داشت: پیکان مقابل ما کاملاً تحت فشار بود. بچه‌های ما خیلی خوب و فوق‌العاده کار کردند. به جرأت می‌توانم بگویم که سپاهان مقابل پیکان یکی از بهترین بازی‌های خود را در لیگ جاری انجام داد. شما اگر بازی را ببینید، متوجه می‌شوید که پیکان ۹۰ دقیقه زیر توپ می‌زد، اما یک توپ در دقیقه ۹۰ آورد و دروازه ما را باز کرد.

قائم مقام باشگاه سپاهان در واکنش به شایعات موجود مبنی بر برکناری زلاتکو کرانچار از هدایت تیم این گفت: چنین بحثی نیست. کرانچار با قدرت به کارش ادامه می‌دهد. همان‌طور که گفتم پیکان امسال جزو تیم‌های خوب لیگ است و سپاهان هم مقابل این تیم بد که کار نکرد هیچ، خیلی هم خوب بود، ولی به‌هرحال فوتبال است و این اتفاقات در آن رخ می‌دهد.

وی با بیان اینکه سپاهان قطعاً در نیم‌فصل تقویت خواهد شد، یادآور شد: دوران خدمت سربازی مهدی شریفی تمام شده است و در نیم‌فصل به سپاهان اضافه می‌شود. مسعود حسن‌زاده و محمود قائد رحمتی هم دوران مصدومیت‌شان به اتمام رسیده است. رحمتی از هفته آینده به میدان می‌رود و شریفی هم در نیم‌فصل شرایط بازی کردن برای سپاهان را پیدا می‌کند. سپاهان قطعاً در نیم‌فصل با جذب چند بازیکن تقویت می‌شود، اما کرانچار هنوز لیستی به ما نداده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار