در گفت‌وگو با تسنیم

کربکندی: لیست کی‌روش ایراد دارد اما نباید حساس باشیم/ او می‌خواهم همه را محک بزند

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: طبیعتاً لیست کی‌روش هم ایراد دارد، ولی ما نباید نسبت به این موضوع حساس باشیم.

رسول کربکندی درباره لیست جدید تیم ملی و انتقادهایی که از کارلوس کی‌روش صورت گرفته است، به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: معمولاً هیچ‌کدام از لیست‌های تیم ملی بدون ایراد و انتقاد نیست. طبیعتاً لیست کی‌روش هم ایراد دارد، ولی ما نباید نسبت به این موضوع حساس باشیم. او برای بازی‌های مختلف در هر سطحی، بازیکنانی را دعوت می‌کند تا بتواند تمامی نفرات مورد نظرش را برای جام جهانی روسیه محک بزند. نمی‌ خواهم از کی‌روش طرفداری کنم ولی معتقدم نمی‌توان زیاد از این موضوع ایراد گرفت.

وی در ادامه افزود: طبیعتاً هر مربی براساس سلایق خود بازیکنان را دعوت می‌کند و ما نباید در این زمینه زیاد حساسیت به خرج دهیم. ممکن است در این اردو چند بازیکن که حق‌شان نبوده است، حاضر شده‌اند یا چند بازیکن که شایستگی حضور در تیم ملی را داشتند، دعوت نشده‌اند. ممکن است در اردوهای بعدی نفرات دیگری دعوت شوند. در کل فکر می‌کنم کی‌روش می‌خواهد شرایط همه بازیکنان را مورد بررسی قرار دهد و محک بزند.

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان خاطر نشان کرد: کی‌روش سعی می‌کند آماده‌‌ترین‌ها را به جام جهانی ببرد و فکر می‌کنم در مورد انتخاب بازیکنان توسط او باید صبور باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار