تیم‌های محلی شرایط بهتری نسبت به نفت تهران دارند

بازیکن نفت تهران: با ۴ قاشق برنج جلوی استقلال بازی کردم!

هافبک تیم فوتبال نفت تهران با اشاره به مشکلاتی که در این باشگاه وجود دارد گفت: خیلی از تیم‌های محلی شرایط بهتری نسبت به نفت تهران دارند.

احمد کامدار در خصوص وضعیت بحرانی باشگاه نفت به خبرنگار ورزشی گفت: واقعا شرایط برای ما آزاردهنده است و مشکلات زیادی در باشگاه نفت وجود دارد که نمی‌دانیم در مورد آنها با چه کسی صحبت کنیم. از لحاظ امکانات با مشکل مواجه هستیم و با اینکه ۱۱ هفته از مسابقات گذشته است، بازیکنان فقط ۱۰درصد پول گرفته‌اند.

وی ادامه داد: من ۳ هفته مصدوم بودم اما مسئولان باشگاه هیچ اطلاعی از وضعیتم نداشتند. حتی با پول خودم ام‌آرآی گرفتم و فیزیوتراپی کردم و در نهایت پول کم آوردم و دیگر دنبال ترمیم پایم را نگرفتم. مقابل استقلال هم با درد بازی کردم ولی هیچ‌کس از این مسائل خبر نداشت و فقط هم‌تیمی‌ها و کادر فنی در جریان قرار داشتند.

کامدار تاکید کرد: تا همین جا هم که ۱۲ امتیاز گرفته‌ایم قهرمانیم و با این مشکلات معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار نفت است. واقعا نمی‌دانم چرا در ۳ سال اخیر هیچ‌کس مشکلات باشگاه نفت را به معنای واقعی حل نکرده است. اگر قرار نیست مشکلات حل شود حداقل تیم را منحل کنند چون در این شرایط هم تکلیف باشگاه مشخص می‌شود هم تکلیف بازیکنان.

هافبک نفت تهران گفت: فکر می‌کنم خیلی از تیم‌های محلی شرایط بهتری نسبت به نفت تهران دارند. قبل از بازی با استقلال در اردو می‌خواستم غذا بخورم ولی ظاهرا غذا را کم گرفته بودند و من با ۴ قاشق برنج مقابل استقلال بازی کردم. در تیم ما مشکلاتی وجود دارد که خیلی‌ها اطلاعی از آن ندارند و فقط امیدوارم که هرچه زودتر تکلیف باشگاه  نفت به معنای واقعی روشن شود.

بیشتر بخوانید: آل‌کثیر: خسته شدیم از بس در مورد بی‌پولی و نبود امکانات حرف زدیم

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار