شرایط سخت برانکو ایوانکوویچ بعد از تعطیلات

برانکو ایوانکوویچ بعد از پایان تعطیلات باید تیمش را مهیای انجام شش دیدار حساس کند.

به گزارش "توپ"، سرمربی کروات سرخپوشان که طی مدت اخیر بارها نسبت به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای تیمش اعتراض نرم خود را اعلام کرده، در پایان تعطیلی فعلی لیگ برتر که تیم ملی اردوی خود برای دو دیدار تدارکاتی را برپا کرده، باید برابر ۶ حریف حاضر شود.


۵ دیدار در لیگ برتر و یک بازی حذفی، برنامه پرفشار تیم پرسپولیس را بعد از این تعطیلات تشکیل می‌دهد. آنها ابتدا باید ۲۹ آبان برابر پدیده مشهد حاضر شوند و ۴ روز بعد از آن به مصاف پارس جنوبی خواهند رفت که در این فصل عملکردی غیرقابل تصور از خود به جا گذاشته و صدرنشین لیگ نیز محسوب می‌شود و مهمترین بازی این تیم نیز است.


آنها ۶ روز بعد باید بار دیگر به اصفهان رفته و اینبار مقابل ذوب آهن و شاگردان امیر قلعه نویی حاضر شوند. آخرین حضور پرسپولیس در اصفهان با تساوی دو بر دو مقابل سپاهان همراه شد و باید دید برای دیگر نماینده این شهر چه نتیجه‌ای شکل خواهد گرفت.


آخرین حریف پرسپولیس در نیم فصل سپیدرود رشت خواهد بود که باید در استادیوم سردار جنگل به مصاف این تیم بروند؛ اما با توجه به تعویق دو دیدار این تیم آنها بعد از این مسابقه روبروی بادران حاضر خواهند شد تا جدال دوم خود در جام حذفی و در مرحله یک هشتم را برگزار کنند. آخرین دیدار سرخپوشان تهرانی در نیم فصل جدال با نفت آبادان خواهد بود که معوقه است و ۲۴ آذر ماه برگزار خواهد شد


۶ دیدار طی ۲۵ روز یک برنامه فشرده را پیش روی برانکو ایوانکوویچ و شاگردانش قرار خواهد داد و این مساله باعث خواهد شد تا او در تعطیلات بیشتر روی عملکرد بدنی آنها برنامه ریزی داشته باشد تا در این برهه حساس مشکلی آنها را تهدید نکند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار