مانه به شرایط بازی رسیده، کوتینیو «نه»!

کلوپ: بازیکنان وستهام برای تقابل با ما انگیزه بالایی دارند

سرمربی لیورپول می‌گوید هافبک برزیلی تیمش نمی‌تواند در بازی برابر وستهام به میدان برود.

، یورگن کلوپ که شاگردانش در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس، شنبه شب در خانه وستهام به میدان می‌روند، با حضور در کنفرانس خبری گفت: وستهام تیم واقعاً خوبی مقابل تاتنهام در جام اتحادیه – در آن بازی چکش‌ها ۳ بر ۲ پیروز و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شدند – بود. ما برای آنها احترام زیادی قائل هستیم. بازیکنان وستهام برای این بازی انگیزه بالایی دارند. اگر واقعاً می‌خواهیم که موفق باشیم، نباید در سفر به شهرهای دیگر امتیازات را در آنجا جا بگذاریم.

وی همچنین در مورد وضعیت چند بازیکن خود نیز اظهار داشت: کوتینیو را برای این بازی در اختیار نداریم. در مورد واینالدوم هم مطمئن نیستم به شرایط بازی رسیده باشد و این دردناک است. سادیو مانه پس از رهایی از بند مصدومیت، پنجشنبه برای اولین بار تمرین کرد و خیلی خوب هم به نظر می‌رسید. باید ببینم او تا پیش از این بازی چطور خواهد بود. به نظرم مانه می‌تواند ۲۰ یا ۲۵ دقیقه بازی کند. دنیل استوریج هم آماده بازی است و در فرم و شکل خوبی است. او مشکل جسمانی ندارد. در مورد آینده امره جان هم خبر جدیدی نیست.

سرخپوشان مرسی‌ساید در فصل جدید لیگ برتر فراز و نشیب زیادی داشته‌اند و از ۱۰ بازی اول خود ۱۶ امتیاز کسب کرده‌اند و در مکان ششم جدول ایستاده‌اند، این در حالی است که با منچسترسیتی صدرنشین ۱۲ امتیاز اختلاف دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار