هفته دوم سوپر لیگ کاراته

بیمه تعاون چهار برده شد، دانشگاه آزاد در صدر قرار گرفت

هفته دوم سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور امروز (جمعه) برگزار شد و تیم دانشگاه آزاد اسلامی به صدر جدول رده‌بندی صعود کرد.

و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته دوم سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور امروز (جمعه) در سالن مجموعه ورزشی غدیر تهران پیگیری شد و دانشگاه آزاد اسلامی با ۲ پیروزی مقابل گوجوریو سی واکای سنندج و نارین صنعت آریا با ۱۲ امتیاز در صدر ایستاد.

پاس قوامین و بیمه تعاون با همین تعداد امتیاز و تفاضل برد کمتر در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند. رعد پدافند خاتم الانبیا (ص) و مناطق نفت خیز جنوب نیز با ۹ امتیاز و تفاضل برد کمتر چهارم و پنجم شدند.

گوجوریو سی واکای تهران و آوای رزم هر کدام با ۳ امتیاز در رده‌های ششم و هفتم ایستادند. تیم‌های داتیس کاراته رشت، نارین صنعت آریا و گوجوریو سی واکای سنندج نیز بدون امتیاز در رتبه‌های بعدی جدول رده‌بندی جای دارند.

اما در تاتامی ایستگاه دوم سوپر لیگ، دانشگاه آزاد اسلامی این هفته ابتدا ۲۹ بر صفر گوجوریو سی واکای سنندج را برد. دومین برتری دانشگاه آزاد اسلامی مقابل نارین صنعت آریا بود که با نتیجه مشابه ۲۹ بر صفر خاتمه یافت.

در مهم‌ترین بازی هفته رعد پدافند خاتم الانبیا (ص) صدرنشین هفته اول با نتیجه ۱۱ بر ۱۸ مغلوب تیم بیمه تعاون شد.

آوای رزم ۱۵ بر ۱۴ نارین صنعت آریا را شکست داد و پاس ۲۳ بر ۶ داتیس کاراته رشت را مغلوب کرد. مناطق نفت خیر جنوب ۱۴ بر ۱۲ تیم گوجوریو سی واکای را شکست داد. آوای رزم با نتیجه ۲۴ بر ۲ مقابل تیم پاس شکست خورد و بیمه تعاون ۲۳ بر ۳ گوجوریو سی واکای را مغلوب کرد. مناطق نفت خیزجنوب ۲۹ بر صفر مقابل گوجوریو سی واکای سنندج به برتری رسید.

در دو دیدار معوقه، بیمه تعاون ۲۱ بر ۸ مناطق نقت خیز جنوب را برد و سپس ۲۳ بر ۶ گوجوریو سی واکای سنندج را شکست داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار