شرایطم رو به جلو است

رستمی: ۷، ۸ میلیارد تومان مدارک به سفارت آمریکا بردم، اما گفتند نیاز نبوده است

قهرمان وزنه‌بردرای المپیک ریو گفت: ۷، ۸ میلیارد تومان مدارک به سفارت آمریکا در دبی بردم، اما آنجا به من گفتند که پرونده‌ام مراحل خودش را طی می‌کند.

خبرنگار ورزشی ، کیانوش رستمی پس از حضور در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک اظهار داشت: از حضور در انتخابات خوشحالم و امیدوارم هرکسی که انتخاب می‌شود، فقط به فکر خودش نباشد.

وی درباره دیر آمدن به انتخابات امروز گفت: پیگیر اعزام به آمریکا بودم و البته با هادی ساعی صحبت کرده بودم.

قهرمان وزنه‌برداری المپیک درباره شرایط سفرش به آمریکا گفت: به من گفتند که باید دوباره مدارک ببرم و من هم این کار را انجام دادم. من ۷، ۸ میلیارد تومان مدارک به سفارت آمریکا در دبی بردم ، اما آنجا به من گفتند که پرونده‌ام مراحل خودش را طی می‌کند. آنجا به من گفتند که چرا دوباره باید چک و انگشت نگاری شوم؟ من هم پاسخ دادم که اینگونه به من گفته‌اند. در آنجا به من برگه زرد رنگ دادند و امیدوارم که این موضوع حل شود.

رستمی عنوان کرد: درست نیست میزبان به نفرات تاپ دنیا ویزا ندهد. من تمرینات خوبی در ۲.۵ ماه اخیر داشته‌ام. البته هنوز تنها تمرین می‌کنم و فقط برادرم کنارم است. فدراسیون گفت که حتما باید یک نفر کنارم باشد و من برادرم را پیشنهاد کردم. اگر فدراسیون مخالف حضور برادرم است، خب مشکلی ندارم و یک نفر دیگر را معرفی کنند.

وی در پایان گفت: سیستم من مثل قبل است و فرقی نکرده است. آخرین رکوردهایم خوب است. نمی‌گویم رکوردها عالی است، اما شرایطم رو به جلو است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار