امیدوارم روی سکو برویم

میرشکاری: برزیل از همه تیم‌ها قوی‌تر است/ جام بین قاره‌ای، جام جهانی کوچک است

بازیکن جوان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان به مسابقات بین قاره‌ای، لقب جام جهانی را داد.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی میرشکاری درباره گلزنی‌اش در دیدار مقابل مکزیک، اظهار داشت: خوشحالم که در این تورنمنت توانستم اولین گلم برای تیم ملی را به ثمر برسانم. آرزوی قلبی‌ام این بود که برابر مکزیک به میدان بروم و گل بزنم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد و با سخت‌کوشی توانستم به تیم مکزیک که خیلی قدرتمند هم بود، گل بزنم.

وی درباره میزان آمادگی‌اش در جام بین قاره‌ای گفت: شرایط بدنی‌ام خوب است و با توجه به اینکه رقابت‌های لیگ را تازه پشت سر گذاشته‌ایم، آماد‌ه‌ام.

ملی‌پوش ساحلی کشورمان به تمجید از سطح مسابقات جام بین قاره‌ای پرداخت و یادآور شد: سطح این مسابقات نسبت به رقابت‌های آسیایی بسیار بالاست و می‌توان این تورنمنت را به‌عنوان جام جهانی کوچک لقب داد.

میرشکاری  با اشاره به دیدار امشب ایران - برزیل، خاطرنشان کرد: همه می‌دانند که برزیل تیم بسیار قدرتمندی است. البته در این مسابقات همه تیم‌ها خوب هستند، اما برزیل با توجه به سوابق و تجربیاتی که دارد، از تمامی تیم‌ها قوی‌تر است. امیدوارم نتیجه خوبی کسب کنیم و روی سکو برویم.

وی در پایان گفت: برای بازی برابر برزیل آماده‌ام و از خانواده‌ام، فدراسیون و مربیانم تشکر می‌کنم که با حمایت‌های‌شان باعث شدند اکنون در تورنمنت جام بین قاره‌ای حضور داشته باشم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار