نمی‌خواستیم مقابل استقلال بازی کنیم

آل‌نعمه: فدراسیون باید در تعطیلات تکلیف نفت را روشن کند/ اگر به خودمان گل نمی‌زدیم به استقلال نمی‌باختیم

مدافع تیم فوتبال نفت تهران تأکید کرد، اگر این تیم در دیدار مقابل استقلال گل به خودی نمی‌زد، آبی‌پوشان موفق به پیروزی در این بازی نمی‌شدند.

احمد آل‌نعمه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره شکست تیمش برابر استقلال اظهار داشت: ما قبل از این بازی اصلاً تمرکز نداشتیم و حتی یک روز قبل از بازی استقلال تمرین نکردیم. کار به جایی رسیده بود که نمی‌خواستیم بازی کنیم و اصلاً شرایط خوبی نداشتیم. با این حال در نیمه اول خوب کار کردیم، ولی متأسفانه در نیمه دوم گل بدی خوردیم. اگر به خودمان گل نمی‌زدیم، قطعاً به استقلال نمی‌باختیم، چون برای دقایق پایانی برنامه داشتیم و می‌خواستیم در ضدحملات به استقلال ضربه بزنیم و برنده بشویم.

وی با اشاره به وضعیت بحرانی تیم فوتبال نفت تهران خاطر نشان کرد: من معتقدم که فدراسیون باید در تعطیلات لیگ برتر تکلیف باشگاه نفت را مشخص کند. ما واقعاً از این شرایط خسته شده‌ایم و این مشکلات انرژی بازیکنان را در تمرینات و بازی‌ها گرفته است. مشکلات مالی بیداد می‌کند و این سردرگمی و بلاتکلیفی بازیکنان را آزار می‌دهد.

مدافع تیم فوتبال نفت تهران در پایان اظهار داشت: من امیدوارم که فدراسیون هرچه زودتر تکلیف باشگاه نفت را مشخص کند. نمی‌دانم چرا هر مالکی که به نفت می‌آید نمی‌تواند مشکلات را حل کرده و باشگاه را خوب اداره کند. واقعاً از فدراسیون فوتبال تقاضا می‌کنیم شرایط تیم ما را درست کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار