کرمی: همه دلایل ضعف تکواندو به مدیریت برنمی‌گردد/ ساعی دلسوز است و باید در تکواندو ورود کند

ملی‌پوش پیشین تکواندو گفت: به نظرم اگر هادی ساعی دلسوز تکواندو است که هست، باید به در این رشته ورود کند.

خبرنگار ورزشی ، یوسف کرمی در حاشیه انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک اظهار داشت: معتقدم نظر کمیسیون بی‌تاثیر نمی‌تواند باشد. این کمیسیون قبلا در حد اسم بود، اما حالا به نظر می‌رسد که شرایط فرق کرده است. امیدوارم کسانی انتخاب شوند که به خاطر رفاقت و اسم‌شان نباشد، بلکه کسانی باشند که بتوانند از حق ورزشکاران دفاع کنند.

وی درباره شرایط اخیر تکواندوی ایران گفت: بدیهی است که تکواندو حال و روز خوشی ندارد، اما هر افتی یک روز تمام می‌شود و مطمئن هستم تکواندو با همفکری بیشتر به روزهای خویش بازمی‌گردد.

کرمی ادامه داد: تمام دلایل این افت به مدیریت فدراسیون برنمی‌گردد. به نظرم همه مدیران اشتباه می‌کنند. اینکه شرایط مطلوب نیست، مربوط به کل مجموعه است و فقط پولادگر نیست. در کل با کمک‌ها و یکدلی اوضاع بهتر می‌شود.

وی درباره انتقادات برخی چهره‌ها از جمله هادی ساعی از فدراسیون تکواندو گفت: شاید من هم با برخی سیاست‌های فدراسیون مخالف باشم، اما خیلی تند انتقاد نمی‌کنم. به نظرم اگر هادی ساعی دلسوز است که هست، باید در این رشته ورود کند.

کرمی در پایان درباره حضور چهار وزن تکواندو در بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: سیستم جدید سخت است و کار را برای تکواندوی ایران سخت می‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار