تفتیان: با مربی فرانسوی‌ام به تمرینات ادامه می‌دهم/ باید به فکر آرامش تا بازی‌های آسیایی باشیم

قهرمان دوی سرعت آسیا گفت: امیدوارم حداقل تا بازی‌های آسیایی آرامش وجود داشته باشد، چراکه معتقدم آرامش در حال حاضر مهم‌ترین چیز است.

خبرنگار ورزشی ، حسن تفتیان در حاشیه انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: این برای اولین بار است که این کمیسیون تشکیل می‌شود. امیدوارم به بهترین شکل نیز برگزار شود و آنهایی که شایسته‌تر هستند، راهی کمیسیون شوند. به نظرم همفکری و همکاری اعضای کمیسیون ورزشکاران می‌تواند برای ورزش کشور مثمرثمر باشد.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که من دارم، این است که برای یک ورزشکار پس از دوران قهرمانی و بازنشسته شدن، چه اتفاقی می‌افتد؟ به نظرم خیلی در این‌باره فکری نشده است. امیدوارم در صورتی که انتخاب شود، در کمیسیون ورزشکاران در این‌باره صحبت کنیم.

قهرمان دوی سرعت آسیا در مورد آخرین شرایط گفت: در جلسه‌ای که با رئیس فدارسیون داشتم، صحبت‌های خوبی مطرح شد و امیدوارم آرامشی حکم‌فرما شود و حداقل تا بازی‌های آسیایی این آرامش وجود داشته باشد، چراکه معتقدم آرامش در حال حاضر مهم‌ترین چیز است.

تفتیان ادامه داد: نظر فدارسیون، من و همچنین مربی فرانسوی‌ام بر روی ادامه همکاری است و امیدوارم با عملکرد خوبم زیر نظر این مورد ادامه بدهم. کمتر از یک سال تا بازی‌های آسیایی فرصت مانده و باید به زودی کار را شروع کنیم. من از دو هفته دیگر تمریناتم را در پاریس استارت می‌زنم.

وی عنوان کرد: من قرار است در بهترین کمپ فرانسه و شاید بهترین کمپ دوومیدانی اروپا تمرین کنم که این تمرینات در کنار چهره‌های شاخصی همچون جیمی زیکو، درونده سرشناس فرانسوی است. بدون شک تمرین در کنار چنین دونده‌هایی می‌تواند به پیشرفتم کمک کند.

قهرمان دوی سرعت آسیا درباره حاشیه‌هایی که میان او و فدراسیون دوومیدانی شکل گرفته بود، گفت: نمی‌خواهم راجع‌به گذشته حرف بزنم. به‌هر حال در هر خانواده‌ای ممکن است اتفاقاتی رخ بدهد که این بار نیز در خانواده دوومیدانی رخ داد. به نظرم کمی هر دو طرف در مصاحبه‌هایی که داشتیم، زیاده‌روی کردیم. البته من سه چهار ماه سکوت کرده بودم. به هر حال این حواشی تمام شده و باید همه به دنبال آرامش باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار