ورامین، تماشاگران خاص خودش را دارد

وکیلی: شکست دادن شهرداری ورامین برای ما خیلی مهم بود

سرمربی تیم والیبال شمس گفت: شکست دادن شهرداری ورامین برای ما خیلی مهم و تجربه خوبی برای بازیکنان ما بود.

محمد وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزای تسنیم در مورد پیروزی ۳ بر ۲ شاگردانش مقابل شهرداری ورامین در هفته پنجم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازی خوبی بود ولی بازیکنان ما در ست نخست بازی اسیر جو سالن شدند. ما ۲ یا ۳ ساعت قبل از شروع بازی به ورامین رسیدیم و خیلی از بازیکنان ما این سالن را ندیده بودند.

او ادامه داد: ورامین، تماشاگران خاص خودش دارد که هر بازیکنی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ما به بازیکنان آرامش دادیم و سعی کردیم تغییر چندانی در تیم به وجود نیاوریم تا آنها اعتماد به نفس بگیرند. به این ترتیب هماهنگی تیم بیشتر و استرس تیم کمتر شد.

سرمربی تیم نوجوانان ایران گفت: البته امکان این بود که با پیروزی در ست چهارم با نتیجه ۳ بر یک برنده شویم ولی شاگردان من کم تجربگی کردند و قدر پوئن‌های حساس پایانی را ندانستند. در نهایت در ست پنجم و درحالی که ۱۳ بر ۱۱ از حریف عقب بودیم با نتیجه ۱۶ بر ۱۴ برنده شدیم.

وکیلی به حضور بازیکن خارجی تیم ورامین نیز اشاره کرد: شکست دادن شهرداری ورامین با حضور بازیکن این تیم برای ما خیلی مهم و تجربه خوبی برای بازیکنان ما بود. بازیکنان اروپای شرقی در دریافت سرویس‌های موجی مشکل دارند و ما از این نکته استفاده لازم را بردیم. ما تیم با تجربه‌ای را شکست دادیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار