لمونیس در اندیشه استفاده دوباره از انصاری‌فرد به جای امنیکه

یک رسانه یونانی از اندیشه سرمربی المپیاکوس برای استفاده دوباره از کریم انصاری‌فرد به جای مهاجم نیجریه‌ای در ترکیب اصلی تیمش خبر داد.

، به نقل از سایت رادیو ورزش یونان، آرامش نزد المپیاکوسی‌ها که خود را مهیای نبرد با پلاتانیاس می‌کنند وجود دارد. تاکیس لمونیس (سرمربی) شروع به اجرای برنامه‌های این بازی کرده و از امانوئل امنیکه، مهاجم نیجریه‌ای به دلیل عدم آمادگی لازم استفاده نمی‌‌کند.

در ادامه این خبر آمده است: سرمربی ۵۷ ساله و یونانی المپیاکوس در اندیشه استفاده دوباره از کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی است. البته لمونیس، اوروس، مهاجم صربستانی را هم در اختیار دارد اما او هنوز به لحاظ روحی و روانی مهیا نیست. خیلی‌ها معتقد هستند اوروس در زمان حضور بسنیک هاسی، سرمربی اخراجی المپیاکوس فرصت کافی برای هماهنگ‌شدن با تیم را نیافت.

کریم انصاری‌فرد در بازی اخیر المپیاکوس در جام حذفی یونان استراحت یافت و در مصاف تیمش برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا نیز به دلیل عدم قرار گرفتن نامش در فهرست المپیاکوسی‌ها از سوی بسنیک هاسی( سرمربی پیشین) غایب بود. البته تاکیس لمونیس، سرمربی فعلی المپیاکوسی‌ها در نشست خبری پیش از بازی با بارسلونا با انتقاد از این تصمیم هاسی گفته بود که بازیکنانی نظیر انصاری‌فرد و سیسه می‌توانستند به تیمش در لیگ قهرمانان اروپا کمک کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار