نقی‌زاده: همه بازیکنان پارس شایسته ملی‌پوش شدن هستند/ با شایستگی تمام سپیدرود را بردیم نه داوری

کاپیتان تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم گفت: تمامی بازیکنان تیم ما شایسته دعوت به تیم ملی هستند اما تصمیم با کی‌روش است.

میثم نقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی با ابراز خوشحالی از برد تیمش مقابل سپیردرود رشت اظهار داشت: خیلی مهم بود که با کسب ۳ امتیاز به استقبال تعطیلات برویم و خوشبختانه این اتفاق رخ داد.

وی افزود: یکی بازی کم نقص و تهاجمی را مقابل سپیدرود ارائه دادیم و قدر موقعیت‌هایی را هم که داشتیم را دانستیم. بعد از گل اول کمی تمرکز‌مان را از دست دادیم و همین مسئله باعث شد گل مساوی را دریافت کنیم. در ادامه با ارائه بازی تهاجمی به گل دوم  و بعد گل سوم رسیدیم تا به نوعی خیال‌مان راحت شود. ضمن اینکه به حریف خیلی کم موقعیت گلزنی دادیم که این موضوع خیلی اهمیت داشت.

کاپیتان پارس‌جنوبی در واکنش به اینکه کارلوس کی‌روش هیچ بازیکنی را از این تیم به تیم ملی دعوت نکرده است، تصریح کرد: به عقیده من تک تک بازیکنان تیم ما این شایستگی را دارند که به تیم ملی دعوت شوند. ما تیمی یکدست و هماهنگ هستیم و همه نفرات‌مان تا اینجای لیگ ثابت کرده‌اند که چه توانایی‌هایی دارند. قدر مسلم کی‌روش بازی‌های لیگ را زیر نظر دارد و باید به هر تصمیمی که او می‌گیرد احترام گذاشت.

نقی‌زاده راجع به اظهارات سرمربی تیم سپیدرود که مدعی شده داوری نقش زیادی در شکست این تیم مقابل پارس‌جنوبی داشت، عنوان کرد: اصلا این موضوع را قول ندارم و اتفاقا داور یک روز بی‌نقص و کم اشتباه را پشت‌سر گذاشت.  پارس با شایستگی تمام این برد را بدست آورد و انشالله که بتوانیم به روند خوب‌مان ادامه داده و تا روز آخر صدرنشین لیگ باقی بمانیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار