سرپرست خونه به خونه در گفت وگو با تسنیم:

در سیرجان با لیوان به چمن آب می دهند؟!/ کمیته اخلاق به موضوع جادوگری ورود کند

سرپرست تیم فوتبال خونه به خونه بابل نسبت به اتفاقات بازی این تیم در سیرجان و اظهارات مدیر اجرایی تیم گل گهر واکنش نشان داد.

ابراهیم محمودی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص اتفاقات رخ داده در جریان دیدار گل گهر و خونه به خونه بابل از هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران گفت: مدیر اجرایی گل گهر سیرجان درباره اتفاقات مستند رخ داده در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان صحبت هایی را مطرح کرده که چندان عقلانی و منطقی نیست. ما اگر مستندات نداشتیم هرگز درباره آن چه که رخ داده بود، اظهار نظر نمی کردیم، اما عکس هایی که گرفتیم و پس از آن بد رفتاری با عکاس باشگاه باعث شد تا بیشتر به اوضاع و احوال فوتبالی در سیرجان شک کنیم.

وی در خصوص ادعای مطرح شده مبنی بر جادوگری در سیرجان و ریختن مایع نامجهول روی خط دروازه که از سوی فتح آبادی، مدیر اجرایی گل گهر رد شده است، اظهار داشت: مدیر اجرایی تیم گل‌گهر گفته کسانی که این کارها (جادوگری) را می‌کنند از این حرف‌ها می‌زنند. آن بنده خدایی هم که چنین کاری کرده، مسئول آب دادن به چمن ورزشگاه است و اینکاره نیست. در پاسخ به او باید بگویم آیا جدیدا با لیوان و آن هم وسط بازی و فقط به درون دروازه  تیم ما آب می دهند؟ آن هم آب زرد رنگ؟! جالب اینکه لیوان را هم توپ جمع کن برای آبیاری به دست یک فرد معلوم الحال می دهد. برای همه این صحبت هایم اسناد و مدارک دارم و به واسطه آنها من هم می گویم باید فاتحه فوتبال سیرجان را خواند که می خواهند به وسیله برخی ابزار غیرفوتبالی نتیجه بگیرند.

 سرپرست تیم فوتبال خونه به خونه بابل ادامه داد: نکونام را همه در این فوتبال می شناسند و همه می دانند او به اندازه ای سرد و گرم کشیده هست که اگر حرفی می زند عواقب آن را هم در نظر بگیرد. در ضمن براى بزرگ کردن خودتان از اسطوره کشورمان اسم نیاورید.

محمودی با اشاره به اتفاقات دیدار خونه به خونه مقابل گل گهر در سیرجان گفت: در این خصوص به کمیته اخلاق شکایت می کنیم و مستندات را هم به آنها تحویل می دهیم. امیدوارم آنها همراه با رسیدگی به سر و وضع بازیکنان و مسئله روز فوتبال ایران یعنی قلیان کشیدن فوتبالیست ها به ورود سحر و جادو به فوتبال که البته در لیگ دسته اول پررنگ تر است، ورود کرده و جلوی قضایا را بگیرند تا بیشتر از این آبروی فوتبال ایران در محافل بین المللی نرود.

وی در پایان در خصوص امکانات غیرحرفه‌ای ورزشگاه سیرجان خاطرنشان کرد: چمن خوب بود ولى به دلیل کوتاه نکردن چمن پای بازیکنان تا مچ داخل چمن بود و این حربه تیم میزبان بود. جالب اینکه داور به مربیان ما گفته بود من هم شرایط بد چمن را قبول دارم اما الان دیگر فرصتی برای اصلاحات نیست! مگر داور نباید صبح بازى چمن را چک کند؟! رختکن ورزشگاه هم کوچک بود و البته این را می دانستیم و به ما قبل از بازى گفته بودند و ما هم برای اینکه در چمن مصنوعی بازی نکنیم این موضوع را پذیرفتیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار