مرزبان: بازی را خوب شروع کردیم

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: بازی را خوب شروع کردیم.

خبرنگار ورزشی از اهواز علیرضا مرزبان در نشست خبری بعد از دیدار استقلال خوزستان و سیاه جامگان که با برتری ۲ بر یک تیم میزبان همراه بود گفت: بازی را خوب شروع کردیم و تا دقیقه  ۳۵ چند فرصت ایجاد کردیم که استفاده نکردیم. حریف یک بار در نیمه اول به تیر دروازه زد که خوش شانس بودیم این نیمه گل نخوردیم.

وی افزود: در ادامه وقتی گل اول دریافت کردیم به هم ریختیم و خیلی زود گل دوم را روی یک اشتباه بچه‌گانه دریافت کردیم. بعد از آن خیلی دیر به گل اول رسیدیم و دیگر فرصت برای رسیدن به گل دوم نبود. به هر حال این شکست دیگری بود و ما مجبوریم این راه سخت را ادامه دهیم.

سرمربی تیم سیاه‌جامگان یادآور شد: امروز نوجوان ۱۶ ساله را به میدان فرستادم و الان با شرایطی که داریم مجبوریم این روند را ادامه دهیم و باید رو به بازیکنان جوان بیاوریم. از فرم بازی امروز تیمم خیلی راضی‌ام و ما می‌توانستیم به بازی برگردیم اما اشتباه بچه‌گانه روی گل دوم شرایط را برای ما خیلی سخت کرد.

مرزبان درباره باخت‌های اخیر تیمش تصریح کرد: ما در بازی قبلمان در لیگ مقابل نفت آبادان در شرایطی بازی را واگذار کردیم که یک ضربه پنالتی را از دست دادیم که اگر گل می‌‌شد وضعیت خیلی فرق می‌کرد. در همان مسابقه داور خطایی که یک متر بیرون محوطه جریمه بود را برای حریف پنالتی گرفت و بازی را باختیم. دیدار با خونه‌به‌خونه هم شرایط خاص خودش را داشت. در آن بازی چند بازیکن محروم از بازی‌های لیگ را با خود به بابل نبردیم چرا که می‌خواستم که تیمی که قرار است در اهواز بازی کند را در آن مسابقه به میدان بفرستم که در ضربات پنالتی بازی را واگذار کردیم. امروز هم دیدید از نظر فوتبالی ایجاد موقعیت و مالکیت توپ بهتر از استقلال خوزستان بودیم اما دستمان خالی بود.

ادامه دارد

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار