تیراندازی به اهداف پروازی قهرمانی کشور

اهدای نمادین جام قهرمانی در بخش تیمی/ سیرانی طلا گرفت

دوازدهمین دوره رقابت‌های تیراندازی به اهداف پروازی قهرمانی کشور در رشته تراپ بانوان با کسب مدال طلای سپیده سیرانی همراه بود.

و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با برگزاری فینال رشته تراپ بانوان، سپیده سیرانی از تهران مدال طلا را برگردن آویخت، مرضیه پرورش نیا تیرانداز اصفهانی با قرار گرفتن در جایگاه دوم مدال نقره را به نام خود ثبت کرد و شیوا فرح پور از تهران نیز توانست با قرار گرفتن در جایگاه سوم مدال برنز این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص دهد.
فاطمه امیری بهزادی از کرمان، الهه مقصودی از تهران و غزاله جهاندار از مازندران به ترتیب در جایگاه های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

در بخش تیمی این مسابقات و به دلیل کامل نبودن تیم مازندران، رقابت ها از حالت رسمی خارج شد و به صورت نمادین کاپ قهرمانی تیم های اول و دوم به مسئولان این تیم ها اهدا شد. بر این اساس تیم تهران و تیم کرمانشاه بیشترین امتیازها را به خود اختصاص دادند.

این مسابقات فردا، دوازدهم آبان ماه با برگزاری فینال رشته تراپ و اسکیت آقایان پیگیری می شود.

علی دادگر رئیس فدراسیون، شهربانو امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران، تیمسار معین وزیری پیشکسوت تیراندازی ، طاهره علی آبادی و رضا ملک محمدی نایب رئیس بانوان و دبیر فدراسیون، نرگس کشاورز رئیس هیئت تیراندازی استان البرز و سید عسگر میرطالبی نایب رئیس هیئت تیراندازی استان تهران این رقابت ها را از نزدیک دنبال کردند.

دوازدهمین دوره مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی قهرمانی کشور با حضور ۹۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور از ۱۱ تا ۱۲ آبان ماه در محل سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار