پپ چگونه ستاره برزیلی را از بارسلونا دور کرد؟

گابریل ژسوس، ستاره برزیلی سیتی سال گذشته بین انتخاب بارسلونا و من سیتی، تردیدهایی جدی داشت.

به گزارش "توپ"، ژسوس مورد توجه هر دو تیم بارسا و سیتی قرار داشت؛ اما در نهایت ترجیح داد به پیشنهاد باشگاه انگلیسی پاسخ مثبت بدهد و با سیتیزن ها تا ۲۰۲۱ قرارداد بست. ابتدا بسیاری گمان کردند او به دلیل حضور مثلث MSN قید بارسا را زده؛ اما خودش در مصاحبه با فور فور تو ادعایی  دیگر را مطرح می کند.

 

 

 

 

ژسوس در مورد انتخاب سیتی به جای بارسا گفت:« خیلی از باشگاه ها من را می خواستند و در انتخاب تیم بعدی ام مردد بودم که گواردیولا به من زنگ زد و گفت که در برنامه های او جایگاه مهمی خواهم داشت. همان تماس تلفنی به من این حس را داد که چقدر برای او مهم هستم و دیگر برای انتخاب سیتی تردید نکردم.

وارد منچستر که شدم، به جای رفتن به هتل، مستقیما راهی کمپ تمرینی سیتی شدم و با وجود اینکه ساعت ۱۸ بود و تمرینی هم در کار نبود، گواردیولا آنجا انتظارم را می کشید. همان جا فهمیدم که سبک او بسیار خاص است و با دیگران متفاوت.»

 

ژسوس از ژانویه گذشته به سیتی اضافه شد و اولین بازی خود را ماه فوریه انجام داد. او پس از ۱۰ بازی و زدن ۷ گل، به شدت مصدوم شد و سه ماه از میادین به دور ماند. ژسوس هم اکنون از مهره های ثابت سیتی محسوب می شود.

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار