رودکی حطاب به کیومرث هاشمی: اسامی جدید اعلام کنید

حضور غیرقانونی میراسماعیلی در انتخابات کمیسیون ورزشکاران/ انجمن کوراش ایران: به IOC گزارش می‌دهیم + عکس

محمدرضا رودکی و رضا نصیری‌نژاد با ارسال نامه‌ای به کیومرث هاشمی نسبت به حضور برخی ورزشکاران در لیست کاندیداهای انتخابات کمیسیون ورزشکاران معترض شدند.

خبرنگار ورزشی ، انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک فردا برگزار می‌شود و بحث‌های زیادی در خصوص ورزشکاران کاندیدا و همچنین حمایت کمیته ملی المپیک از برخی لیست‌ها بر سر زبان افتاده است.

با وجود اینکه کمیته ملی المپیک در اطلاعیه‌ای رسمی درباره شرایط کاندیداتوری و رأی‌دهی در انتخابات کمیسیون ورزشکاران عدم داشتن سابقه دوپینگ و محرومیت را به عنوان قانون ذکر کرده است اما این مسئله در خصوص برخی ورزشکاران رعایت نشده است.

در همین خصوص رضا نصیری‌نژاد، مسئول کوراش ایران با ارسال نامه‌ای به کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک ضمن اشاره به محرومیت ۵ ساله آرش میراسماعیلی از سوی فدراسیون جهانی کوراش به عدم حذف پرافتخارترین جودوکار تاریخ ایران معترض شده است. نصیری‌نژاد صراحتا اعلام کرده در صورت عدم رعایت این موضوع به مقامات IOC، OCA و حتی کمیته انضباطی فدراسیون جهانی کوراش اطلاع رسانی خواهد کرد.

همچنین محمدرضا رودکی، مدیر سازمان تیم‌های ملی جودو نیز به عنوان یکی از کاندیداهای انتخابات کمیسیون ورزشکاران با ارسال نامه‌ای دیگر به رئیس کمیته المپیک نسبت به ثبت‌نام ورزشکاران محروم و دوپینگی معترض و خواستار اعلام لیست جدید کاندیداها شده است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار