باشگاه ذوب‌آهن: تراکتورسازی به چه اجازه‌ای درباره مسائل مالی ما صحبت می‌کند؟

صحبت‌های مسئول تیم فوتبال تراکتورسازی با واکنش باشگاه ذوب آهن همراه شد.

، بعد از صحبت‌هایی که روز گذشته (چهارشنبه) از سوی مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در مطرح شد, احسان بعیدی, مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال ذوب آهن  در پاسخ به این اظهارات به تسنیم گفت: متاسفانه مواردی مطرح شد که خلاف واقع بود، همکاران ما در باشگاه تراکتورسازی این موضوع را مطرح کردند که آجورلو مشغول تلاش برای مهیا کردن شرایط مالی باشگاه است و فرصت نمی‌کند که پاسخگوی تماس‌های تلفنی باشد، اما سئوال اینجاست که آیا آجورلو فقط در زمان پرداخت بدهی‌ها فرصت پاسخگویی ندارد؟

وی ادامه داد: زیبا نیست که وقتی موضوع احترام به مردم و پاسخگویی به تعهدات مطرح است از پاسخگویی شانه خالی کند.

بیشتر بخوانید: پاسخ باشگاه تراکتورسازی به اظهارات آذری: بودجه و امکانات دولتی دارید، بازیکن سرباز هم می‌خواهید؟!

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال ذوب آهن افزود: مدیرعامل ذوب آهن اشاره کرده بود که دو بازیکن ذوب آهن در تراکتورسازی دچار مصدومیت شدند که متاسفانه دوستان متوجه نشدند منظور از این دو بازیکن محمدامین بهرامی و هادی محمدی بوده و به دلیل اطلاعات کم نام سینا عشوری برده شده است.

وی افزود: افتخار می‌کنیم که سینا عشوری در تمام رده‌های ذوب آهن حضور داشته اما به تراکتورسازی فروخته شد. هر چند حتی پول کامل رضایت‌نامه او را پرداخت نکردند اما این دو بازیکن به صورت قرضی و به عنوان سرباز راهی تراکتورسازی و در این تیم دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شدند.

بعیدی گفت: آنچه مشخص است انتظار می‌رود باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز و مسئولان این تیم متعهدانه و با مطالعه بیشتر و دقیق‌تر پاسخگوی مباحث مطروحه باشند.

وی با بیان اینکه ما هیچ بی احترامی‌ای به باشگاه تراکتورسازی نکرده‌ایم و خواستیم در مورد تعهدات‌شان در زمان ممکن اقدام کنند، تصریح کرد: به نظر نمی‌رسد این بی‌احترامی باشد و این مسئله باید حتما با پیگیری باشگاه تراکتورسازی و شخص آجورلو انجام می‌شد، ما پیگیر حقوق خود هستیم که باید بدهی ۵۰ میلیون تومانی و ناچیز ذوب آهن ( به قول همکاران ما در باشگاه تراکتورسازی) پرداخت شود.

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال ذوب آهن افزود: همچنین مشخص نیست به چه دلیل دوستان به خود اجازه می‌دهند در مورد شرایط مالی باشگاه ذوب آهن صحبت به میان آورند. آن هم در شرایطی که ذوب آهن نزدیک به ۶ سال است دیگر دولتی نیست و ردیف بودجه خاصی ندارد. نباید فراموش کرد که باشگاه تراکتورسازی عملا توسط دو مجموعه قدرتمند که یکی از آنها هم صنعتی است مورد حمایت قرار می‌گیرد. این نوع بیانات به نوعی کنایه به ظرفیت‌ها, تشکیلات و زحمت‌کشان کارخانه عظیم تراکتورسازی محسوب می‌شود که به خوبی باشگاهش را حمایت می‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار