کلوپ: بازیکنانم پاداش صبوری‌شان را گرفتند

سرمربی لیورپول از مردانش به خاطر اینکه برای کسب نتیجه در بازی خانگی برابر ماریبور اسلوونی صبر و حوصله به خرج دادند تشکر کرد.

، یورگن کلوپ پس از پیروزی ۳ بر صفر تیمش برابر ماریبور در ورزشگاه آنفیلد که منجر به صعود قرمزپوشان مرسی‌ساید به صدر جدول گروه E شد، مردانش را به خاطر شتابزده عمل نکردن برای شکست قفل دفاعی بازی حریف ستود.

لیورپول در ۴۵ دقیقه اول بازی نتوانست دروازه میهمان اسلوونیایی‌اش را باز کند اما در نیمه دوم سه بار این کار را انجام داد و یک فرصت ایده‌آل گلزنی را هم جیمز میلنز از روی نقطه پنالتی از دست داد. در پایان نماینده انگلیس سه امتیاز را گرفت تا مجموع امتیازاتش را به ۸ برساند و در صدر جدول گروه خود قرار بگیرد.

کلوپ پس از بازی گفت: داشتن صبر در فوتبال بسیار مهم است. اگر شما شروعی فوق‌العاده داشته باشید، کارتان آسان‌تر می‌شود اما اگر نتوانید بازی را خوب شروع کنید، فوراً مشکلاتی برای‌تان به وجود می‌آید. در نیمه اول همه دیدند که بازی چندان هیجان‌انگیز نبود. شرایط خیلی سخت بود. می‌دانستم که حریف دفاعی بازی می‌کند و اگر جز این بود، غافلگیر می‌شدیم.

کلوپ ادامه داد: مثل بازی قبل‌مان مقابل هادرزفیلد، در نیمه اول مشکلاتی داشتیم اما بین دو نیمه کارهایی که بازیکنانم می‌بایست انجام می‌دادند را به آنها گفتم و از آنها خواستم که صبور باشند و ناامید نشوند. همین طور هم شد و من از نتیجه و واکنش بازیکنانم راضی‌ام. این بهترین بازی نبود که ما تاکنون انجام داده‌ایم اما قبل از بازی می‌دانستیم حداکثر امتیازی که می‌توانیم داشته باشیم ۸ امتیاز است. صبوری بازیکنان ما جواب داد و آنها در زمان مناسب، تصمیمات مناسبی گرفتند آن هم در شرایطی که در بازی‌های اینچنینی مأیوس شدن خیلی محتمل است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار