ساری: ناپولی شجاعانه بازی کرد و هر کاری می‌توانست انجام داد

سرمربی آبی‌پوشان شهر ناپل از عملکرد شاگردانش در شب شکست خانگی برابر منچسترسیتی ابراز رضایت کرد.

، شکست خانگی ۴ بر ۲ ناپولی برابر منچسترسیتی در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا این تیم را در رده سوم گروه F و در آستانه حذف از گردونه رقابت‌ها قرار داد. این تیم در حالی باخت که گل اول را زده بود و یک بار هم بازی ۲ بر یک باخته را ۲ بر ۲ مساوی کرد.

مائوریسیو ساری، سرمربی ناپولی در پایان بازی گفت که با وجود نتیجه از عملکرد شاگردانش راضی است و اینکه مصدومیت یک مهره کلیدی کار آنها را برای جبران گل‌های خورده و بازگشت به بازی سخت کرده است.

ساری گفت: در مجموع من از عملکرد تیمم راضی‌ام. من فکر می‌کنم که ما امشب بسیار شجاعانه بازی کردیم و هر کاری که از دست‌مان ساخته بود،انجام دادیم. تلاش‌مان را برای کسب پیروزی انجام دادیم و من ترجیح می‌دادم که این اتفاق هم رخ می‌داد حتی اگر مجبور به ریسک کردن می‌شدیم.

ساری ادامه داد: فکر نمی‌کنم که خیلی از حریف‌مان ضعیف‌تر ظاهر شده باشیم اما این را هم نباید فراموش کنیم که حریف یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر اروپا بود. من از شیوه بازیکنانم، چه از نظر تکنیکی چه از نظر تاکتیکی راضی‌ام. فکر می‌کنم که مصدومیت فاوزی غلام (دفاع چپ الجزایری ناپولی) و خروج او از میدان کار ما را سخت کرد و اجازه نداد که دوباره به بازی برگردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار