نمی خواستم در روز مربی جواب او را بدهم

واکنش رحمتی به درگیری با مک درموت

کاپیتان استقلال نسبت به شایعه درگیری با موبی ایرلندی سابق این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش "توپ"، مهدی رحمتی در مورد سکوت روزهای اخیرش گفت: سلام به هواداران عزیز استقلال. خیلی خوشحالم که تیم طی هفته های اخیر نتایج نسبتا بهتری از قبل گرفته وان شاالله در تعطیلات هم شرایط بهتر میشه و با قدرت برای موفقیت و سربلندی تیم تلاش می کنیم.حتما متوجه شدید که طی هفته های اخیر سعی کردم حرفی نزنم و سکوت کنم، این مساله رو اول به خاطر مصالح تیم و دوم به خاطر آرامش خودم در پیش گرفتم اما متاسفانه شاهد هستم هر روز عده ای در حال جوسازی،خیال پردازی وسناریونویسی علیه من هستند.


او ادامه داد: سناریواز این بابت که مطالبی نوشته میشه که نه بویی از صداقت و قسم خبرنگاری در اون هست ونه اینکه در مطلب چیزی جز تخریب شخص من وجود داره.با وجود اینکه دوستان خوبی تو رسانه ها دارم مجبورم با یک عده انگشت شماراز طریق قانون برخورد کنم.


کاپیتان استقلال در مورد شایعه درگیری اش با مک در موت هم گفت:به طور مثل امروز چند رسانه عنوان کردند که من با آقای میک صحبت کردم و حرفهایی را منتقل کردم درحالی که اصلا من و ایشون همدیگر رو ندیدیم چه برسه به اینکه من حرفی بزنم. به همین خاطر احساس کردم تنها راه مبارزه با این سناریونویسی که خوب می دونم از چه جایی آب می خوره اینه که از طریق قانون اقدام کنم.این رو هم بگم من بر خلاف برخی ازآقایون هیچ خبرگزاری،روزنامه،روزنامه اینترنتی و کانال هواداری ندارم که بخواهم کسی رو تخریب کنم.مطمئن باشید اگر حرفی باشه خودم مستقیماخواهم  زد.همچنین در مورد پست آقای میک در صفحه اینستاگرامشون باید توضیح بدم که با وجود اصرار برخی از دوستانم اصلا دلیلی ندیدم که جوابی به این موضوع بدم. به خصوص وقتی که حس کردم ایشون در روز مربی چنین پستی رو منتشر کردند.من سعی کردم از جواب دادن به ایشون خودداری کنم تا یک عده دیگه سواستفاده نکنند.مطمئنا گذشت زمان خیلی مسائل رو در مورد افراد مشخص می کنه.


 رحمتی در پایان گفت: تو این چند وقت با اینکه سعی کردم کوچکترین حرفی نزنم یک عده تلاش کردند به هر شکل ممکن صحبتهایی در مورد من انجام بدن که با بی تفاوتی از کناراونها رد شدم،سعی می کنم باز هم مثل همیشه تمرین، تمرین و باز هم تمرین کنم تا به بهترین فرم برسم. همینجا هم اعلام می کنم نظر سرمربی استقلال برای من محترمه و به اون احترام می ذارم مثل چند هفته اخیر. همچنین با یک روزتاخیر روزمربی رو به همه مربیانی که برایم حتی یک دقیقه زحمت کشیدند تبریک می گم و از همه اونها به خاطر اینکه تو این پست اسمی نیاوردم عذرخواهی میکنم چون با افتخار با خیلی از مربیان کار کرده ام که اسم اونها در این پست جا نمیشه.در آخر هم جا داره یه تشکر هم از آقای وزیر وآقای افتخاری داشته باشم که تو این روزهای بحرانی استقلال برای حل مشکلات تلاش کردند.فقط این رو بگم دراین دوسال اخیر ما کمترین مشکل مالی رو داشتیم و  لازم میدونم از مدیرعامل باشگاه تشکر کنم.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار