ماسه را آب داده‌اند و زمین سفت است

احمدزاده: نمی‌گذاریم بازی با روسیه به پنالتی برود/ برای سرگروهی می‌جنگیم

کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان تاکید کرد که این تیم در جام بین قاره‌ای برای سرگروهی می‌جنگد.

محمد احمدزاده، کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص پیروزی چهار بر یک مقابل مکزیک در دومین بازی تیم ملی در مرحله گروهی جام بین قاره‌ای اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم پیروز شویم، چرا که بازی گره خورد و سخت شد. شرایط زمین و ماسه را می‌توان یکی از دلایل سختی مسابقه دانست. این شرایط زمین مسابقه ساحلی نیست. زمین را آب داده‌اند و سفت است.

ساحلی بازان در سومین و آخرین مسابقه مرحله گروهی فردا شب به مصاف تیم سر سخت روسیه می‌روند. کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان این مسابقه را سخت ترین مسابقه گروه دانست و گفت: روسیه یکی از تیم های قدرتمند فوتبال ساحلی دنیاست و همیشه کار ما برابر این تیم سخت بوده. ما در این مسابقه برای سرگروهی می‌جنگیم.

تیم‌های فوتبال ساحلی ایران و روسیه سال گذشته در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها کارشان به مساوی رسید که در ضربات پنالتی تیم ایران از سد روس‌ها گذشت. احمدزاده با اشاره به بازی با روسیه د  این دوره خاطرنشان کرد: نمی‌گذاریم در مسابقه فردا کار به پنالتی بکشد. تیم‌های برزیل، ایران، روسیه و مکزیک برترین های جهان هستند و مسابقه آنها پا به پای یکدیگر پیش می‌رود. پس از بازی فردا نیز باید نتیجه نزدیک انتظار داشت.

وی ادامه داد: در مسابقات متعددی مقابل روسیه ایستاده‌ایم و برای مسابقه آینده آنها را آنالیز کرده‌ایم. از نقاط ضعف روس‌ها شناخت داریم و بارها در تمرینات آنها را مرور کرده‌ایم. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا فردا ضربه خوبی به این تیم بزنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار