این مرد صدر را ول نمی‌کند (عکس)

نفت مسجد سلیمان با کسب برتری برابر شهرداری ماهشهر همچنان صدرنشین لیگ برتر باقی ماند.

به گزارش "توپ"، وقتی رقابت‌های لیگ یک آغاز شد، کسی انتظار حضور نفت مسجد سلیمان به عنوان صدرنشین این رقابت ها را نداشت. شاید پیش از شروع رقابت ها و با توجه به پیشینه ای که تیم های مختلف داشتند از ملوان بندرانزلی، مس کرمان، نساجی مازندران، فجرسپاسی، ماشین سازی، بادران و چند تیم دیگر به عنوان مدعیان حضور در صدر جدول نام برده می شد. کما اینکه در برهه ای نیز این تیم ها نتایج خوبی کسب کردند و ممکن است در آینده هم به چیزی که می خواهند برسند، اما حالا این تیم نفت مسجد سلیمان است که صدرنشین رقابت ها شده است و در پایان هفته دهم همچنان موفق به حفظ روند خوب خود شده است؛ تیمی که فصل گذشته را در رتبه های پایینی جدول به پایان رساند و کسی انتظار حضور آنها در جمع مدعیان صعود به لیگ برتر را نداشت.


شاگردان محمود فکری که فصل گذشته را در نساجی آغاز کرد و سپس در دیدارهای انتهایی جایگزین سهراب بختیاری زاده در نفت مسجد سلیمان شد، از ۱۱ دیدار گذشته صاحب ۸ پیروزی و ۲ تساوی شده اند و تنها یک بار شکست خورده اند؛ آماری که آنها را از سایر تیم ها و مدعیان لیگ برتری شدن متمایز می کند.


تیم فکری در ۱۱ دیدار گذشته تنها ۵ بار دروازه اش باز شده و آمار یک گل زده به ازای هر بازی ثبت کرده است.


 فعلا که اوضاع بر وفق مراد مسجد سلیمانی هایی است که پیشینه ای درخشان در تاریخ ایران دارند و امیدوارند با محمود فکری و ادامه این نتایج بار دیگر به لیگ برتر بازگردند.

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار