افتخاری: باشگاه استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا، جعل سندی انجام نداده است!

وبسایت رسمی توپ - سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال پیش از حضور در جلسه مربوط به ماجرای صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها و مسئله حذف نمایندگان فوتبال ایران از لیگ قهرمانان آسیا با سایت نود خبر حذف احتمالی استقلال گفت و گوی کوتاهی انجام داد.

به گزارش وب سایت نود، مدیرعامل استقلال که همراه پندار توفیقی در این جلسه حضور یافت، درباره خبر حذف احتمالی استقلال از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به سایت نود گفت: تا ۲۴ آبان ماه باشگاه ها مهلت دارند مدارکشان را تکمیل کنند و تا این لحظه هیچ باشگاه ایرانی از لیگ قهرمانان حذف نشده است. 

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه استقلال طلبکاران زیادی دارد و آیا تا روز ۲۴ آبان رضایت این طلبکاران جلب می شود، گفت: تلاش می کنیم این اتفاق بیفتد و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا بماند. ما در جلسه امروز، اسناد را به فدراسیون فوتبال ارائه خواهیم داد و البته لیستی را اعلام می کنیم تا بدهکاران بیایند و با ما به توافق برسند. لیست دوم را هم شنبه ارائه می کنیم و تا به امید خدا کار تمام شود.

افتخاری در پایان درباره اینکه گفته می شود استقلال به دلیل جعل سند در کنفدراسیون فوتبال برای گرفتن تاییدیه در لیگ قهرمانان آسیا در خطر حذف از مسابقات است، گفت: چنین چیزی صحت ندارد و این خبر شایعه است.

 

۲۰۵۱

 
 
 
 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار