استقلال باید یک مهاجم گلزن جذب کند

روشن: منصوریان باید جواب دهد که چرا بیت‌سعید موفق نیست/ مدیران استقلال حقایق را بگویند و دروغ تحویل هواداران ندهند

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: چون علیرضا منصوریان حسن‌ بیت‌سعید را به استقلال آورده، باید اکنون هم جواب دهد که چرا این بازیکن در این تیم موفق نشده است.

حسن روشن در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره پیروزی ۲ بر صفر استقلال مقابل نفت تهران اظهار داشت: خدا را شکر استقلال این بازی را برد و هواداران خوشحال شدند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و استقلال در دیدارهای آینده هم موفق شود.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا استقلال با این پیروزی از بحران خارج می‌شود؟» تصریح کرد: نه، با یک گل که بهار نمی‌شود. این تیم باید روز به روز کار کند تا بهتر شود. الآن هم خدا را شکر دولت بدهی‌های این تیم را برعهده گرفته و وضعیت بهتر شده است، فقط امیدوارم مدیران این تیم هم حقایق را بگویند و دروغ تحویل هواداران ندهند. مشکل استقلال، تیمش نیست، مشکل مدیریت این باشگاه‌ها است که امیدوارم آنها را هم خدا به راه راست هدایت کند!

پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه این تیم باید در نیم‌فصل بازیکن جدید جذب کند، گفت: استقلال باید حتماً در نیم‌فصل به فکر خرید یک مهاجم گلزن باشد. این  تیم مهاجمان خوبی دارد، اما نیاز به یک بازیکن تمام کننده هم دارد.

بیشتر بخوانید: عزیزی: پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است/ جنس استقلالی‌ها جور نیست

« آیا تعطیلی ۲۰ روزه مسابقات لیگ برتر به نفع تیم استقلال است؟» روشن در واکنش به این سوال، خاطرنشان کرد: بله صددرصد به نفع استقلال است. به طور کلی تعطیلی مسابقات همیشه به نفع تیم‌هایی انتهای جدولی و به ضرر تیم‌های صدرنشین است.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد دلیل عدم موفقیت حسن بیت‌سعید در این تیم، تصریح کرد: این بازیکن را یک مربی دیگر و با یک طرز تفکر دیگر به استقلال آورده بود و حالا که مربی عوض شده شرایط فرق کرده است. منصوریان باید بگوید که چرا بیت‌سعید را به استقلال آورد و چرا این بازیکن موفق نبوده است. او باید فکر این روزها را می‌کرد. من خودم به شخصه یک‌بار بازی این بازیکن را دیدم و بازی او را هم پسندیدم. استقلال تیم بزرگی است و ممکن است بعضی‌ها نتوانند در این بازی کنند. تیم‌های بزرگ، بازیکن بزرگ هم می‌خواهند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار