گروسیان آینده خوبی دارد

مظاهری: همه گلرها روز خوب و بد دارند

دروازه بان ذوب آهن می گوید هربار که به اردو دعوت می شوم از مربیان تیم ملی چیزهای با ارزشی یاد میگیرم و خوشحالم آقای کی روش و کادرفنی تیم ملی بازهم به من اعتماد کردند.

رشید مظاهری در گفت و گو با "توپ"، درباره بازی تیمشان برابر تراکتورسازی و کلین شیت خود گفت: تیم ما در بازی روز گذشته خوب بود و منسجم ظاهر شدیم اما در نهایت به تساوی رسیدیم، فکر می کنم یک امتیاز در خانه تراکتورسازی نتیجه بدی محسوب نمی شود و از این نظر راضی هستیم.


دروازه بان ذوب آهن همچنین گفت: فرزین گروسیان گلر تیم حریف در این بازی خیلی خوب بود و من فکر می کنم او آینده خوبی داشته باشد. همه گلرها روز خوب و بد دارند و روز گذشته برای گروسیان خوب بود، من تجربه ای مثل او را داشته ام و مطمئن باشید اگر به وی اعتماد به نفس بدهند، روز به روز بهتر خواهد شد.


گلر اهل گچساران درباره حضورش در لیست تیم ملی افزود: هربار که به اردو دعوت می شوم از مربیان تیم ملی چیزهای با ارزشی یاد میگیرم و خوشحالم آقای کی روش و کادرفنی تیم ملی بازهم به من اعتماد کردند، تمام تلاشم را انجام می دهم تا در جام جهانی روسیه نیز حضور داشته باشم و مطمئن باشید یکدلی اعضای تیم ملی، مسئولان و هواداران یک نتیجه عالی در جام جهانی رقم می زند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار